مازندلیگ - جادوگر فوتبال کشورمان پس از تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس پیامی برای هواداران تیم سابقش منتشر کرد.

 

به گزارش مازندلیگ، در روزهایی که شیوع ویروس کرونا لیگ را به تعویق انداخته و رفت و آمدها در باشگاه پرسپولیس نگرانی هواداران این تیم را در پی داشته، علی کریمی معتقد است حمایت هواداران و تلاش اعضای تیم رمز موفقیت این باشگاه در سال‌های اخیر بوده است.

 

کریمی در صفحه اجتماعی خود در این باره نوشت: اینروزها دوباره شاهد تغییرات در مدیریت باشگاه هستیم! روى صحبتم با هواداران پرسپولیس هست! در دو سال گذشته چند مدیر عامل و چند بار افراد هیئت مدیره تغییر کرده؟! با این اوضاع و احوال تیم چه نتایجى کسب کرد؟ آری بهترین نتایجش را در لیگ برتر. این نتایج ربطى به مدیرعامل و هیئت مدیره نداشت، فقط و فقط نتیجه حمایت بیش از پیش هواداران و سعى و تلاش کادر و بازیکنان بود و بس.


مرد همه‌کاره و سابق خط میانی پرسپولیس در ادامه اشاره کرد: این نشان دهنده این است که با تمام این تغییرات، باز با حمایت هواداران و روحیه دادن به کادر و بازیکنان، امسال قهرمانى به مراتب راحت تر از سه سال گذشته است، روى حرفم با اندک کسانى هست که در شبکه هاى اجتماعى دنبال حاشیه درست کردن براى تیم هستند! تیم شرایط خوبى داره بزارین کارش را بکند، با حمایت کردن می‌تونین مثل سالهاى گذشته شاهد موفقیت تیم باشین و لاغیر. پس از کادر و بازیکنان حمایت کنید، مطمئن هستم بازیکنان هم این شرایط رو درک می‌کنن و با جایگاهى که تیم داره تمام تلاششون رو انجام می‌دن.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد