بعد از جلسه اخیر مدیران وزارت ورزش و فدراسیون کشتی، کیش به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی برای برپایی مجدد اردوی آماده سازی تیم‌های ملی آزاد و فرنگی مد نظر قرار گرفت.
مذاکره مسئولان ورزش کشور با منطقه آزاد/ قرنطینه تیم‌های ملی کشتی شاید در کیش
به گزارش مازندلیگ، با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، ستاد مقابله با این ویروس در ورزش تصمیم به تعطیلی اردوی تیم‌های ملی و مسابقات ورزشی گرفت.

این در حالی است که تیم‌های ملی کشتی خود را برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک آماده می‌کنند و با توجه به اینکه در دو رشته مجموعا 6 سهمیه المپیک باقی مانده است، تشکیل هر چه سریع‌تر اردوها برای حفظ آمادگی جسمی و روحی و روانی ملی پوشان یک اولویت است.

در همین راستا ظهر روز دوشنبه جلسه‌ای با حضور مدیران وزارت ورزش و فدراسیون کشتی به همراه مدیران فنی و سرمربیان تیم‌های ملی در محل وزارت ورزش برگزار شد تا درخصوص وضعیت پیش آمده و تکلیف برگزاری اردوی تیم‌های ملی تصمیم گیری شود.

بعد از بررسی شرایط مجموعه‌های تحت اختیار فدراسیون و کمیته ملی المپیک برای ایجاد وضعیت قرنطینه درخصوص اردوی تیم‌های ملی، منطقه آزاد کیش به عنوان گزینه اول انتخاب شد.

در همین رابطه با توجه به مقرر شدن محدودیت و منع آمد وشد بین استان‌های مختلف و عدم پذیرش میهمان از دیگر شهرها، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش مذاکرات لازم برای برپایی اردو در این جزیره را انجام خواهند دادمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد