عطایی:

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: تصور نمی کنم که لیگ والیبال دیگر برگزار شود
جدول مسابقات لیگ برتر قابل استناد نیست/ مدیران تصمیم گیری کنند

به گزارش مازندلیگ، بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: تصور نمی‌کنم دیگر مسابقات برگزار شود چرا که لیگ تعطیل شده است. این صحبت در جلسه با حضور مربیان در فدراسیون والیبال مطرح شد. مربیان مخالفتی با تعطیلی لیگ نداشتند و اعلام کردند که نمی‌توانند بازیکنان خود را حفظ کنند چون با این شرایط تمرین دادن سخت است. از سوی دیگر، ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است. اگر در ۲۰ روز آینده قرار باشد مسابقات برگزار شود تیم‌ها حداقل باید از یک ماه گذشته تمرینات خود را آغاز کرده باشد.

سرمربی تیم والیبال کاله در ادامه درباره تکلیف جدول مسابقات تصریح کرد: باید این جدول به طور کامل لغو شود چرا که در حال حاضر تعداد بازی‌های تیم‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. این جدول قابل استناد نمی‌باشد. برای سال آینده باید قرعه کامل کشیده شود و از این جدول استفاده نشود.

وی افزود: در حال حاضر وضعیت کشور بحرانی می‌باشد و ویروس همه را تهدید می‌کند. ما نمی‌دانیم مراجع بالادستی چه تصمیم‌هایی در شهرهای مختلف خواهند گرفت. حتی یک هفته تعطیلی برنامه مسابقات را به هم خواهد ریخت مگر اینکه مسابقات را تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه بدهیم که باید مسابقات جام باشگاه‌ها نیز در این صورت به تعویق بیفتد.

عطایی تصریح کرد: برای گرفتن تصمیمات کلان باید مدیران عامل باشگاه‌ها حضور داشته باشند. مربیان فقط بر اساس منافع خود صحبت می‌کنند. تیم‌هایی که در شرایط بحرانی قرار دارند با لغو مسابقات موافق هستند اما باشگاهی که سرمایه گذاری کرده و وضعیت خوبی در جدول دارد تمایل به برگزاری ادامه مسابقات دارد. باشگاه به دلیل سرمایه گذاری که داشته‌اند، بهتر می‌تواند تصمیم گیری کند.

وی در پایان گفت: تعطیلی مسابقات تصمیم درستی است چرا که سلامتی مردم مطرح می‌باشد زمانی که مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل می‌شود یعنی اوضاع به شدت خطرناک می‌باشد و ما نیز باید تابع آن باشیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد