مهاجم تیم فوتبال رایکا بابل از اهمیت موفقیت تیم به جای آقای گلیش خبر داد.
مهرداد حیدری: آقای گلی؟ موفقیت تیم برایم مهمتر است
به گزارش مازندلیگ، مهرداد حیدری مهاجم توانمند رایکا بابل در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص آخرین شرایط این باشگاه گفت: الحمدلله تیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد. با برد روحیه انگیزی که مقابل سپیدرود رشت داشتیم، آماده بازی مقابل علم و ادب تبریز هستیم. البته در این بین قول‌هایی برخی از مسئولین به ما داده‌اند تا تیم با روحیه بالاتری روانه مسابقات شود که منتظر تحقق وعده‌های آنان هستیم.
وی با اشاره به بازی مهم با علم و ادب تبریز نیز گفت: از لحاظ فنی تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. اصلا به جایگاه علم و ادب نگاه نمی‌کنیم و فقط برای کسب سه امتیاز راهی تبریز خواهیم شد. بازی بسیار سخت و مهمی است و کادرفنی نیز این نکته را به ما گوشزد کرده‌اند. روی نقاط ضعف و قوت علم و ادب در طول هفته کار کرده‌ایم و می‌رویم تا با برد برگردیم.
حیدری درخصوص گل‌های متوالی‌اش برای رایکا گفت: من مهاجم هستم و وظیفه من گلزنی برای تیمم است. تاکنون 7 گل برای تیمم زده‌ام و به هواداران قول می‌دهم که بازهم گل خواهم زد ولی مهمتر از موفقیت فردی و کسب عنوان آقای گلی، موفقیت تیم برایم مهمتر است. برای شکست دادن علم و ادب متحد هستیم و به چیزی جز شکست این تیم فکر نمی‌کنیم.
مهاجم گلزن رایکا در خاتمه ضمن تشکر از کادرفنی این تیم خطاب به هواداران گفت: جا دارد از هوادارانمان تشکر کنم که در بازی با سپیدرود، پشت بام ساختمان‌های اطراف ورزشگاه ایستادند و تیم را تشویق کردند و بعد از بازی، باهم جشن پیروزی گرفتیم. از زمان حضور آقای رحمان رضایی، تیم با آرامش وارد مسابقات می‌شود و این بسیار بسیار مهم است که حفظ سهمیه تیم در لیگ، به هدفمان می‌رسیم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد