مدیرعامل باشگاه نساجی گفت:۱۰ بازی حساس را برای بقا در لیگ برتر در پیش داریم و امیدواریم با هدایت فکری و وحدت جمعی و حمایت هواداران نساجی به اهداف‌مان برسیم.
امیری: برای بقا در لیگ 10 بازی حساس در پیش داریم/ قصد نداشتیم سرمربی تیم را عوض کنیم

به گزارش مازندلیگ، علی امیری در حاشیه مراسم معارفه محمود فکری سرمربی جدید نساجی با اشاره به کناره‌گیری محمدرضا مهاجری اظهار داشت: آقای مهاجری از مربیان بادانش و با اخلاق فوتبال ماست و ما نیز از تلاش‌های او قدردانی می‌کنیم، با توجه به اینکه ایشان در نیم‌فصل اول با بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کرد و همچنین با توجه به شرایط سختی که متوجه نساجی در ادامه بود، حضور ایشان بر روی نیمکت تیم از سوی پزشکان ممنوع اعلام شد. قصد ما در چنین شرایطی تغییر سرمربی نبود اما حفظ سلامتی او از هر چیزی اهمیت و اولویت بیشتری دارد. آقای مهاجری دوست خوب ماست و زحمات او را فراموش نخواهیم کرد. 

وی افزود: طی جلسات مختلفی که با مالک محترم باشگاه و اعضای محترم هیات مدیره داشتیم و با توجه به گزینه‌های پیش‌رو، در نهایت به محمود فکری رسیدیم که شناخت خوبی از نساجی مازندران دارد.

مدیرعامل باشگاه نساجی یادآور شد: شرایطی که درحال حاضر با آن مواجهیم دقیقاً  مثل شرایطی است که در لیگ یک در ۹ بازی پایانی داشتیم که در آن مقطع با تغییر سرمربی و هدایت جواد نکونام توانستیم به لیگ برتر برسیم، الان هم ۱۰ بازی حساس را برای بقا در لیگ برتر در پیش داریم و امیدواریم با هدایت محمود فکری و وحدت جمعی و حمایت هواداران بامعرفت نساجی به اهداف‌مان برسیم.

امیری گفت: محمود فکری کاپیتان استقلال و تیم ملی بوده و نیازی به معرفی بیشتر ندارد، یکی از فاکتورهای مهم فکری، بومی بودن این مربی و تعصب او به تیم نساجی است، فکری روند موفقیتش را چه در زمان بازیگری و چه با شروع مربی‌گری در تیم نساجی گذرانده است و امیدواریم این‌بار هم مثل همیشه موفق باشد. <p > مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد