لیگ والیبال تعطیل شد؟

سرمربی تیم والیبال کاله گفت: فدراسیون اعلام کرد برای بازی روز چهارشنبه به سیرجان نرویم.
عطایی: فدراسیون والیبال گفت به سیرجان نروید
به گزارش مازندلیگ، بهروز عطایی  درباره بازی روز یکشنبه تیمش مقابل تیم پیکان تهران گفت: بازی خوبی بود، هر دو تیم جایگاه خیلی نزدیک در جدول رده‌بندی به یکدیگر داشتند و طبیعی بود که بازی سنگین و پرفشاری شود. کنترل بازی در دو سطح ابتدایی در دست بازیکنانم بود تمام راهکارهایی را که ارائه دادیم به خوبی در زمین لحاظ کردند. ست اول را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، ست دوم نیز در حالی که تیم با نتیجه ۲۴ بر ۲۲ از تیم پیکان پیش بود اما بازیکنان با بی دقتی و تصور اینکه بازی را پیروز شدند دست کم گرفتند و ست را واگذار کردند. درست‌های بعد بازی با کیفیتی انجام دادیم و در نهایت موفق شدیم که تیم پیکان را شکست دهیم. پیکان تیم بزرگی است خوشحالم با عملکرد عالی این تیم را شکست دادیم.

سرمربی تیم والیبال کاله در ادامه در پاسخ به این سوال که فدراسیون در رابطه با بازی روز چهارشنبه به شما اعلام کرده است که این بازی برگزار نمی‌شود آیا این گفته صحت دارد یا خیر؟ گفت: نامه زده نشد اما به صورت شفاهی به تیم ما اعلام شد که بازی روز چهارشنبه مقابل سیرجان برگزار نخواهد شد و نباید به این شهر سفر کنیم. به هر حال یکسری مسائل ملی وجود دارد و این تصمیمات فراتر از تصمیم فدراسیون و وزارت ورزش می‌باشد. امروز در این زمینه تصمیم گرفته خواهد شد امیدوارم تصمیمی لحاظ شود که به والیبال خیلی آسیب نرساند ۱۰ روز تعطیلی می‌تواند آسیب و چالش جدید برای والیبال باشد.

عطایی در پاسخ به این سوال که پس تصمیم گرفته شده است و مسابقات والیبال لغو خواهد شد گفت: من نیز همین طور فکر می‌کنم چرا که اصرار داشتم این بازی برگزار شود اما به ما گفتند که به سیرجان نرویم امروز هم جلسه‌ای برگزار خواهد شد اما نه برای تعطیلی در واقع لیگ تعطیل شده است و در رابطه با ادامه برگزاری مسابقات تصمیم‌گیری خواهد شد که امیدواریم تصمیم خوبی لحاظ شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد