کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم ایران گفت: از زمان کودکی من همیشه آرزوی پدرم این بود که مدال المپیک داشته باشم.
محمدیان: اشتباهات گذشته را تکرار نمی‌کنم/ آرزوی پدرم را برآورده می‌کنم

به گزارش مازندلیگ و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدحسین محمدیان در حاشیه تمرینات تیم ملی اظهار داشت: در وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد هنوز سهمیه المپیک برای ایران به دست نیامده و امیدواریم به امید خدا فروردین ماه در مسابقات قاره ای این سهمیه بدست بیاید. 

این کشتی گیر مازندرانی درباره درخشش خود در تورنمنت ایتالیا گفت: چند اردوی خوب را پشت سر گذاشتیم و از قبل هم تمرینات زیادی داشتم که باعث شد در ایتالیا نتایج خوبی بگیرم ولی این فقط یک تورنمنت بود و نباید به نتایج آن دل بست. مسابقات المپیک فضای کاملا متفاوتی دارد که امیدواریم آنجا حریفان را شکست دهیم.

وی افزود: 6 ماه هست که بعد از محرومیتم به مسابقات برگشتم و سرباز تیم ملی هستم تا در هر مسابقه ای که کادر فنی صلاح بدانند، شرکت کنم.

او که پدرش دو مدال نقره المپیک را در کارنامه دارد، تاکید کرد: از زمان کودکی من همیشه آرزوی پدرم این بود که مدال المپیک داشته باشم و تمام سعی‌ام را می کنم اگر لیاقت داشتم و به این مسابقات رفتم، خوشرنگ ترین مدال را آنجا بگیرم.

محمدیان در پایان گفت: هم خودم و هم کادر پزشکی تمام حواسمان را جمع کردیم تا اشتباهات گذشته تکرار نشود. بالاترین حسی که مدال گرفتن در المپیک به هر ورزشکاری می دهد بالارفتن پرچم ایران و لبخند مردم است و از آنها می خواهیم تمام کاروان ایران را با دعای خیر بدرقه کنند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد