واکنش تند باشگاه رایکا بابل به اظهارات فکری؛

باشگاه رایکا بابل نسبت به اظهارات فکری سرمربی خوشه طلایی واکنش نشان داد. 
منفورترین شخص در بین تیم‌های لیگ یکی هستید/ ننگ بر شما که خود را مازندرانی نمی‌دانید
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل؛ عصر امروز مصاحبه‌ای از محمود فکری با اصحاب رسانه به بیرون آمد که در آن، وی به مردم شریف بابل بی‌احترامی کرده است.
اولا؛ این نکته را باید یادآور شویم که چرا این سرمربی در تمام شهرها منفور است؟ در انزلی هواداران ملوان چرا باید وی را کتک بزنند؟ هواداران آلومینیوم چرا باید از خجالت سرمربی سابق خود درآیند؟ مردم مسجدسلیمان چرا باید سایه شما را با تیر بزنند؟ پس شما یک مشکلی دارید که همه علیه شما هستند. بر نخورد به شما؛ منفورترین شخص در بین لیگ یکی‌ها هستید.
دوما؛ خجالتتان می‌آید که در محفلی بگوئید مازندرانی هستید؟ این توهین شما به کل مردم مازندران است. ننگ بر شما که نان و آب این خطه را خوردید و در آخر به مردم شریف این خطه عزیز توهین می‌کنید.
سوما؛ چرا نام شخص مورد اتهام جادوگر را فاش نمی‌کنید؟ کادرفنی شما اظهار بی‌اطلاعی کرده، خود نیز سکوت کردید. اگر از شما نبود، چرا لباس تیم شما را داشت؟ چرا اجازه ورود هیچ کس به جایگاهی که حضور داشت را نداد؟ چرا بعد از گل و جنجال‌های کنار خط، ناگهان متواری شد؟
چهارما؛ اگر اسکوچیچ از بابل به تیم ملی می‌رسد، نشان از سطح فنی وی، هواداران فهیمی که پشتش بودند و خاطرات خوبی است که در تمام شهرهای ایران به جا گذاشته است می‌باشد؛ اما شما چی؟! حسادت تنها چیزی است که در چهره شما این روزها موج زده است.
باشگاه رایکا بابل از هواداران متعصب و پرشور خود می‌خواهد تا به اظهارات این شخص دیگر اعتنائی نکنند. باشگاه و بازیکنان برای بازی با فجرسپاسی تمرکز کرده‌اند و هیچ چیزی نمی‌تواند سبب ورود حاشیه به مجموعه باشگاه رایکا کند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


مازندرانیهای عاشق نساجی 5 6 يکشنبه 20 بهمن 1398-21:33

محمود فکری یکی ازافتخارات فوتبال مازندران هستش
نیاز به گفتن نداره آدم رکی هستش
پاسخ

رضا 5 2 يکشنبه 20 بهمن 1398-23:40

من واقعا متاسفم برای فکری در مصاحبه اش اگر دقت کنید به کل شهر بابل توهین کرد در صورتیکه این یه مسابقه فوتبال بود اگر اتفاقی افتاده فوتبالی و ورزشی بوده چرا شما به کل شهر نسبت داده اید پاسخ

امید 3 4 دوشنبه 21 بهمن 1398-15:28

واقعیت ها توسط فکری بیان شد
همه واقع بین باشیم پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد