رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد که شاگردان، سخت‌ترین نوع فوتبال را ارائه می‌کند و گفت که جا افتادن این سیستم، زمان می‌بَرَد.
مهاجری: نساجی سخت‌ترین فوتبال را ارائه می‌کند/ دربی من فرداست
به گزارش مازندلیگ، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نساجی مازندران برابر شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: امیداریم فردا (جمعه) شاهد یک بازی خوب و جوانمردانه باشیم. (شاهین) بوشهر تغییرات مثبتی داشته و نتایج اخیر حریف هم بیانگر این مسئله است.  فردا روز سختی داریم و خودمان را آماده بازی سختی کردیم. هفته گذشته نتیجه غیرقابل انتظاری در خانه گرفتیم و شرمنده هواداران خود شدیم. این نتیجه زیبنده آنها نبود.

وی با بیان اینکه شاگردانش، تلاش لازم را انجام می‌دهند، تصریح کرد: ضمن احترام به شاهین و اذعان به شایستگی این تیم و تماشاگران و مردم بوشهر، تلاش می‌کنیم امتیازات لازم را بگیریم. این کار بسیار سخت است و نیاز به تمرکز دارد. طبق روال همه تیم‌ها، روی نقاط ضعف و قوت تیم مقابل کار کردیم. اگر بازیکنان فردا برانگیختگی و تمرکز لازم را داشته باشند، انتظار داریم مانند دیدارهای قبلی، روز خوبی رقم بزنیم و شکست بد مقابل سایپا را جبران و فراموش کنیم.

سرمربی نساجی درخصوص غایبان تیمش خاطرنشان کرد: بازیکن محروم نداریم، اما پروسه سرماخوردگی در تیم ما هست و بچه‌ها ضعف دارند. کادر پزشکی بعدازظهر تصمیم نهایی را می‌گیرند و بازی سخت در انتظار ماست. امیدوارم بچه‌ها با درک این شرایط وارد زمین شدند. شاهین تیمی محترم و شایسته است و نتایج خوبی که این تیم گرفته، کار ما را سخت‌تر می‌کند.

« سخت‌ترین نوع بازی همین است که بچه‌های ما آن را بازی می‌کنند و کسب نتیجه با آن به زمان نیاز دارد.»، مهاجری ضمن بیان این جمله گفت: زمانی که کارمان را شروع کردیم، روز به روز بهتر می‌شدیم، اما نیم‌فصل اتفاقات ناخواسته‌ای افتاد و بچه‌ها از تیم جدا شدند. ما داشتیم به هماهنگی می‌رسیدیم و با نوع فوتبالی که قرار بود پیاد کنیم، می‌دانستم پا در راه سختی گذاشتیم. اگر این نوع بازی جا بیفتد، راهکارها برای گلزنی غیرقابل پیش‌بینی می‌شود و با پاس در عمق، شوت و ارسال به گل می‌رسید.

وی در ادامه بیان کرد: با درک این شرایط، تماشاگران در روزهایی که در خانه باختیم، از ما راضی بود. ما همان راه را ادامه می‌دهیم. شاید در این مقطع نتوانیم جواب بگیریم، اما در ادامه حریف سرسختی می‌شویم. باشگاه دنبال همین موضوع است. نساجی تازه از لحاظ ساختاری شکل گرفته و حدادیان و امیری (مالک و مدیرعامل باشگاه) پای کار آمدند. ما و امیری، حساسیت بازی را درک کردیم و از او تشکر می‌کنم که از روز گذشته ما را همراهی کرد. ما دنبال پیاده کردن بازی سختی هستیم و زمان ثابت می‌کند چقدر در آن موفق می‌شویم. با این حال پا پس نمی‌کشیم و تلاش می‌کنیم حس خوبی را به تماشاگران قائمشهری لایق آن هستند، برسانیم.

سرمربی نساجی درخصوص نتیجه دربی پایتخت اظهار داشت: تلاش می‌کنم تمرکزم روی تیم خودم باشد و مربیان استقلال و پرسپولیس باید به آن نگاه کنند. تمام فکر و ذکرم و دربی من، بازی فردا خواهد بود. بچه‌ها دربی را نگاه می‌کنند، اما تلاش می‌کنیم که تمرکز ما روی بازی با شاهین باشد.

مهاجری با تمجید از هواداران شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: بوشهر تماشاگران خوبی دارد و خیلی خوب و با تمرکز روی شاهین، تیم خود را تشویق می‌کنند. زمانی که ویسی با شاهین به قائشمهر آمد، هواداران ما از او استقبال کردند و امیدوارم این موضوع در فوتبال ما جای بیفتد. این شرایط در قائمشهر و بوشهر وجود دارد و بوشهر می‌تواند پایگاه خوبی برای فرهنگ فوتبال ما باشد. به ویسی تبریک می‌گویم که به سرمربیگری پیکان رسید.

وی در واکنش به اظهارات خبرنگاری که به گذشته حرفه‌ای  این مربی اشاره کرد، گفت: زمانی که دستیار بودم، سابقه خیلی  خوبی داشتم و به همراه فیروز کریمی، چهار تیم را به لیگ برتر آوردیم. از کریمی هم برای زحماتی که کشید، تشکر می‌کنم. با استقلال اهواز به نایب‌قهرمانی لیگ برتر رسیدیم و در صبای قم، حضور در مسابقات آسیایی را تجربه کردم. تلاش کردم دست روی زانوی خودم بگذارم و به همین خاطر از لیگ دسته دوم شروع کردم.

سرمربی نساجی در ادامه افزود: در سه سال، سیاه‌جامگان را به لیگ برتر آوردیم، سپس به پلی‌آف رسیدیم و با اینکه چند بازیکن خود را از دست دادیم، به لیگ برتر صعود کردیم. سه سال در پدیده کار کردم و در مجموع کار سختی داریم. حداقل باید روزی چهار تا پنج ساعت وقت بگذارم و به بچه‌ها انرژی و کار نو بدهم. برخی بازیکنان با شش یا هفت مربی کار کرده‌اند و کار ما را نقد می‌کنند. ما مربیان باید خود را به‌روز کنیم و من هم تلاش کردم چنین کاری کنم.

مهاجری با اشاره دوباره به اینکه تیمش، سخت‌ترین فوتبال را بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: ما سخت‌ترین راه را انتخاب کردیم که بیشترین کار را می‌طلبد و بچه‌ها سخت کار می‌کنند. ما در رده دهم جدول هستیم، اما در بسیاری از آمارها در جمع چهار تیم بالای جدول حضور داریم. اکنون باید فقط نتیجه را درست کنیم و در ساختار دفاعی مشکل داریم. فوتبال خوب به زمان نیاز دارد.

وی درباره عملکرد حسین ماهینی، بازیکن بوشهری تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: سال 84، حسین 20 ساله بود و فوتبالش را با ما شروع کرد. او سپس مراحل خوبی را طی کرد و خیلی تلاش کردیم که در نساجی او را جذب کنیم. شاهین هم به دنبال ماهینی بود، اما از روی رابطه‌ام با او تلاش کردم که حسین را تحت فشار بگذارم. توانستیم او را جذب کنیم و به این انتخاب افتخار می‌کنیممطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


Ab.Am 1 0 جمعه 18 بهمن 1398-10:56

بنظر من نساجی در بخش هافبک دفاعی مشکل دارد زیرا این پست بعنوان کمربند تیم بین دفاع و حمله است. بنابراین باید یک بازیکن درسطح عالی استخدام کنند.
فکر کنم آقای مهاجری به این ضعف واقف است و در چند بازی آخر شیری را در این پست قرار دادند. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد