مدیرعامل تیم رایکا بابل با اشاره به اینکه مسئولان بابلی به قول‌های خود عمل نمی‌کنند گفت: بازیکنان رایکا انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارند.
مدیرعامل رایکا بابل: مسئولان بابلی فقط خوب صحبت می‌کنند/بازیکنان انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارند

به گزارش مازندلیگ، اکبر پرهیزگار در گفت‌وگویی اظهار داشت: خدا را شاکر هستیم که تیم را از آن وضعیت نامطلوب نجات دادیم و تا حدودی به ساحل آرامش رسیدیم و خوشحال هستم که کادرفنی و بازیکنانمان هم قسم شده‌اند تا این تیم را از منطقه سقوط نجات دهند و در هر بازی نیز با تمام توان خود به میدان می روند.

وی افزود: در چند هفته اخیر علی‌رغم اینکه با تیم‌های بالای جدول بازی داشتیم، به دو تساوی و یک برد رسیدیم و این هفته با تمام توان به مصاف تیم گل ریحان البرز خواهیم رفت تا بتوانیم با کسب امتیاز در این دیدار خارج از خانه خودمان را از انتهای جدول جدا کنیم.

مدیرعامل تیم رایکا بابل در رابطه با حمایت مسئولان استانی از این تیم مازندرانی، تصریح کرد: تا این لحظه هیچ مسئول استانی و شهرستانی به کمک ما نیامده است ولی هیئت فوتبال استان مازندران و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تا حدودی در پیشبرد کارهای اداری به ما کمک کردند.

وی بیان کرد: از نظر مالی از سوی مسئولان ارشد استان مازندران و مسئولان بابل به تیم رایکا هیچ کمکی نشده است اما مسئولان بابلی فقط خوب صحبت می‌کنند ولی ای کاش یک مقدار به تیم شهرشان فکر کنند تا تک نماینده استان مازندران در لیگ‌ دسته اول با روحیه‌ای بالا به دیدار حریفان خود برود.

پرهیزگار در رابطه با مشکلات زیادی که در زمان ورود او به این تیم وجود داشت گفت: بنده زمانی به این تیم آمدم که شرایط بسیار سخت بود و تیم در وضعیت بسیار بدی قرار داشت اما به لطف خدا موفق شدیم تا حدودی روحیه مطلوب را به این تیم برگردانیم.

وی ادامه داد: هزینه‌های جاری تیم رایکا بر عهده بنده بوده ولی برای اینکه بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم باید به تیم پول تزریق شود چون اگر پول نباشد بازیکن هم انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارد.

مدیرعامل تیم رایکا بابل خاطرنشان کرد: طبق صحبت‌هایی که با نماینده مالکان تیم رایکا داشتیم، قرار شد تا به‌زودی آنها به تیم خود برگردند و این امر سبب خوشحالی همه ما شده چرا که وقتی آنها حضور داشته باشند با درایتی که از آنان سراغ دارم تیم ما نیاز به هیچ مسئولی نخواهد داشت./تسنیممطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد