یک دختربچه گلفروش، شب گذشته در خیابان‌های شهرری توسط سگ‌های خیابانی به شدت مجروح شد و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ولیعصر تحت نظر پزشکان قرار دارد.

دریده شدن دختربچه گلفروش توسط سگ‌های خیابانی +عکس (۱۸+)

رضا حضرتی، عکاس و فعال اجتماعی که عکس دلخراش این دختربچه ۷ ساله را در اختیار تسنیم قرار داد، می‌گوید: مطلع شدم که یک کودک کار شب گذشته در حال فروختن گل در یکی از معابر شهرری تهران مورد حمله گروهی از سگ‌های خیابانی قرار گرفته و از ناحیه سر، گردن، کتف، کمر و پا دچار جراحت‌های شدید و در پی آن توسط مردم به بیمارستان منتقل شده است.

وی ادامه می‌دهد: این دختربچه هفت ساله پس از آنکه تحت عمل جراحی اولیه قرار گرفت، اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ولیعصر بستری است.

حضرتی با بیان اینکه سگ‌ها هنگام تشکیل گروه، به‌ویژه در شب‌ها بر اساس غریزه و طبیعتشان به شدت رفتار تهاجمی به خود می‌گیرند، می‌گوید: شهرداری‌ها و مسئولان شهری که موظف به جمع‌آوری و انتقالشان به پناهگاه‌های مجاز اقدام کنند، اکنون باید پاسخگو باشند.

این فعال اجتماعی از دوستداران حیوانات می‌خواهد از غذارسانی غیراصولی، احساسی و بدون برنامه به سگ‌های بدون ولگرد و خیابان که تنها به افزایش لجام‌گسیخته جمعیت آن‌ها منجر می‌شود و نهایتا چنین حوادث ناگواری را رقم می‌زند خودداری کنند.

وی در پایان با ابراز تاسف از بی‌توجهی مسئولان به‌ویژه دستگاه‌های نظارتی به معضل کودکان کار می‌گوید: متاسفانه این قربانیان بی‌گناه تا جایی مورد غلفت قرار گرفته‌اند که سوء استفاده از آن‌ها و حضورشان در معابر دیگر به امری عادی بدل شده است.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


يا باب الحوائج عباس ع 1 0 چهارشنبه 09 بهمن 1398-03:56

ضمن عرض تسليت واقعي به قلب نازنين و داغدار حضرت مهدي عج
و همچنين تسليت خاص و پرمعنا به دولت و مجلس
وقتي ضعفاء يعني بيماران معلولان بي سرپرستان و بدسرپرستان سهمي از تقسيم بودجه ندارند ولي ماها كه فقط تصور ذهني خطا مي كنيم كه مسلمان هستيم ولي مي بينيم بودجه نهادهاي خاص و مخصوصاً دولت و كل مجلس رفاه زده بودجه نجومي دارند ، بالطبع بايد شاهد چنين فجايع دردناكي بايد باشيم قوه قضائيه ريشه اي ورود كند! حق امثال اين دختربچه بي پناه بايد گرفته شود!
اول در تقسيم بودجه
دوم در حمايتهاي قانوني پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد