دروازه بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازیکنان ما باید تغییر رویه بدهند و شرایط بازی را عوض کنند.
حقیقی: بازیکنان نساجی باید تغییر رویه بدهند
به گزارش مازندلیگ، علیرضا حقیقی دروازه بان تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد پیروزی تیمش برابر پیکان عنوان کرد: بازی خوبی مقابل پیکان داشتیم. عملکرد ما مقابل این تیم ۱۰ نفره اصلا خوب نبود. بد بازی کردیم. باید برای بازی‌های بعدی تغییر رویه بدهیم. با این روند فکر نمی‌کنم نتیجه لازم را بگیریم.

او در مورد تعداد بالای کارت‌های زرد بازی بیان کرد: بازی حساسی بود. به هر حال هر ۲ تیم برای ۳ امتیاز می‌جنگیدند. به هر حال خوشحال هستم که برنده شدیم.  
دروازه بان نساجی در مورد شرایط تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: فکر می‌کنم مسائل سرمربی تیم ملی به بازیکنان مربوط نیست و مربوط به مدیریت می‌شود. بازیکن نمی‌تواند در این باره نظر بدهد. در این برهه زمانی مربی ایرانی می‌تواند کمک زیادی به تیم ملی بکند.
حقیقی در مورد صحنه‌ای که پیکانی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند عنوان کرد: فکر می‌کنم بازیکنان پیکان یک بازی دیگر را تماشا می‌کردند. بازیکن پیکان با کف استوک به صورت من کوبید و اگر یک بار دیگر فیلم را ببینند تجدید نظر می‌کنند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 1 0 دوشنبه 07 بهمن 1398-01:34

من فکر کنم که این صحنه، پنالتی بودش! پاسخ

سیاوش دوشنبه 07 بهمن 1398-17:47

البته این نظر شخصی من هستش؛ من حتی با یک فردی که بازیها رو مثل یک کارشناس دنبال میکنه ( این شخص اصلا مازندرانی هم نیستش)، باهاش صحبت میکردم، معتقد بود که من دارم اشتباه میکنم؛ اون شخص میگفت، حتی معتقد بود که در آن صحنه، بازیکن پیکان روی حقیقی، خطا کرده بود؛ بنابراین ممکنه که من اشتباه کرده باشم.

درسته که نساجی از زمانیکه اومد به لیگ برتر، کلی امتیاز بخاطر اشتباهات داوری از دست داد، کلی از طرف کمیته انظباطی نامهربانی میشه، ولی با اینحال، دوست ندارم که در بازیها، تیمهای مقابل نساجی هم، بخاطر داوری متضرر شوند.

پاینده باد مازندران
پاینده باد نساجی مازندران

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد