مدیرعامل باشگاه شهروند می‌گوید تنها ۱۰ ثانیه از آغاز بازی گذشته بود که برای دومین بار بی‌جهت بازیکنان و کادرفنی ستارگان ورامین زمین بازی را ترک کردند.
نجاریان: ورامینی‌ها برای ترک زمین برنامه‌ داشتند

به گزارش مازندلیگ، سعید نجاریان با بیان اینکه تنها ۱۰ ثانیه از وقت بازی گذشت که بازیکنان و کادر فنی ستارگان ورامین برای دومین بار بی‌جهت حاضر به ادامه بازی نشدند، اظهار کرد: ورامینی‌ها از قبل برای ترک زمین و بازی نکردن مقابل شهروند برنامه‌ریزی کرده بودند.

 

او با بیان اینکه قبل از آغاز بازی آقای تقوی سرپرست تیم ستارگان ورامین از من بابت اتفاقات بازی گذشته عذرخواهی کرد، به فارس گفت: کجا دنیای پس از ۱۰ ثانیه بازیکنان یک تیم بازی را رها می‌کنند و حاضر به ادامه بازی نمی‌شوند.


مدیرعامل باشگاه شهروند ساری با اشاره به اینکه متأسفانه اتفاقات بازی دوم تیرش به سمت شهروند ساری آمد، افزود: گردن ما از مو باریک‌تر است، ما با احترام رأی کمیته انضباطی را پذیرفتیم و سالن را برای بازی سوم خالی از تماشاگر کردیم ولی نمی‌دانم دیگر بهانه شان چه بود که وارد رختکن شدند، یک ساعت ما را معطل کردند و حاضر به ادامه بازی نشدند.

 

نجاریان با اشاره به توهین تقوی سرپرست تیم ستارگان ورامین به  افراد حاضر در جایگاه ویژه ابراز کرد: شخصیت‌های مهم استان مازندران و شهرستان ساری، خبرنگاران و عوامل تیم در جایگاه ویژه حضور داشتند و همه چیز برای برگزاری یک مسابقه خوب، مهیا بود.

 

او با بیان اینکه سالن خالی از تماشاگر بود و ناظر بازی، داور مسابقه، نماینده سازمان لیگ شرایط این دیدار را مهیا دیدند، عنوان کرد: مسؤولان تیم ستارگان ورامین در دو بازی بی‌جهت تیم‌شان را از زمین مسابقه بیرون کشیدند و این اقدام توهین و بی‌احترامی به جامعه فوتسال کشور و علاقه‌مندان به ورزش مازندران و شهرستان ساری است.

 

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری با اشاره به اینکه تمام تدابیر دیده می‌شود تا یک مسابقه خوب برگزار شود، عنوان کرد: من که ۲۵ سال در فوتسال هستم، تا حالا ندیدم ثانیه ۱۰ بازی با حضور بیش از ۱۰۰ مأمور نیروی انتظامی آن هم سالن خالی از تماشاگر کسی بی‌جهت تیمش را بیرون بکشد و بگویند که امنیت جانی نداریممطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد