محمدیان:

مرد طلایی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد تورنمنت بین المللی ایتالیا معتقد است برای رسیدن به اهدافش تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی است انگیزه بالایی برای جبران عدم حضورش در میادین دارد.
تابع نظر مربیان تیم ملی کشتی هستم/ انگیزه‌ام چند برابر شده است

به گزارش مازندلیگ، محمد حسین محمدیان را می توان به جرات یکی از چهره های شاخص کشتی آزاد ایران در روزهای اخیر خواند. آزادکاری که سالها به دلیل محرومیت نتوانست در میادین رسمی کشتی حضور یابد و به گفته خودش زمان زیادی را برای حضور در تیم ملی از دست داد. ولی او با پایان این دوران سخت و طاقت فرسا دوباره به میدان بازگشت و توانست با حضور در نخستین تورنمنت بین المللی به نتایج درخشانی دست یابد.

محمد حسین محمدیان همزمان با آغاز نخستین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: کاری به اتفاقات گذشته ندارم و به تنها چیزی که می اندیشم رسیدن به موفقیت در میادین بزرگ و مهم پیش روست. تلاش زیادی کردم تا خودم را در حد و اندازه های ایده آل نگه دارم که خوشبختانه توانستم با کسب نتیجه مطلوب در تورنمنت ایتالیا به هدفم نزدیکتر شوم.

وی در خصوص سطح کمی و کیفی مسابقات ایتالیا اشاره کرد و گفت: این مسابقات با توجه به رنکینگ اتحادیه جهانی با حضور تمامی مدعیان وزن ۹۷ کیلوگرم جهان برگزار شد و همین موضوع سطح کمی و کیفی را تا حد زیادی بالا برده بود. خوشبختانه من هم توانستم با پشت سر گذاشتن پنج کشتی موفقیت آمیز به مدال طلا برسم و استارت خوبی برای آینده بزنم.

این آزادکار اردوی تیم ملی در خصوص شکست یکی از قهرمانان جهان و المپیک نیز گفت: کایل اسنایدر یکی از بهترین کشتی گیران وزن ۹۷ کیلوگرم دنیاست که نیاز به معرفی ندارد. او چندی پیش هم با حضوردر تورنمنت بین المللی آلانز روسیه توانست قهرمان شود و با یک آمادگی نسبی به این رقابتها آمده بود. البته من هم امادگی ایده آل و کامل نداشتم اما توانستم به خوبی با آنالیز دقیق این حریف توسط کادر فنی به نتیجه خوبی برسم.

محمدیان در پایان گفت: برای رسیدن به اهدافم برنامه ریزی و اراده بالایی دارم و در هر میدانی که کادر فنی تشخصی دهد شرکت می کنم. رقابتهای گزینشی المپیک و مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم که در هر میدانی که کادر فنی صلاح بداند حضور خواهم یافت.

به گزارش مازندلیگ، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام متئو پلیکونه که جزو رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می‌شود، روزهای ۲۷ و ۲۸ دی ماه در شهر رم ایتالیا برگزار شد. محمد حسین محمدیان در دور نخست این رقابتها با نتیجه ۱۱ بر صفر علیشیر یرگالی از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد بونیکال از آمریکا گذشت. وی در مرحله بعد کار بزرگی انجام داد و توانست کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا را با نتیجه ۸ بر صفر و در نهایت ضربه فنی شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. محمدیان در این مرحله نیز در یک کشتی زیبا با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد آبراهام کونیدو دارنده مدال برنز جهان از ایتالیا گذشت و راهی فینال شد. وی در این دیدار نیز الکساندر هوشتین دارنده مدال نقره اروپا از بلاروس را با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد