دیدار تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین به علت درگیری بازیکنان و کادر فنی دو تیم ناتمام رها شد.
تکرار اقدام زشت ستارگان ورامین در خروج از زمین/ دیدار  شهروند ساری  با ستارگان نیمه تمام ماند!

به گزارش مازندلیگ، تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برای تعیین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی، از ساعت ۱۷ عصر امروز در سالن سید رسول حسینی ساری و بدون حضور تماشاگران آغاز شد.
بازی دو تیم در حالی بدون تماشاگر آغاز شد که ۱۰ ثانیه بعد از شروع، به درگیری کشیده شده ومتوقف شد.
اعضاء کادر فنی و سرپرست تیم ستارگان ورامین، شروع کننده جنگ روانی و آغاز کننده این درگیری بودند و بعد اعضاء دو تیم وارد درگیری شدند و پس از یک ساعت بحث و جدل، داوران این دیدار را نیمه تمام اعلام کردند تا کمیته انضباطی درباره نتیجه این بازی اعلام نظر کند.
یاداور می‌شوم بازی اول این دو تیم در مرحله حذفی این رقابت‌ها در ورامین با نتیجه ۳ بر ۱ به سود تیم میزبان به پایان رسید و این در حالی بود که ساروی‌ها معتقد بودند تماشاگران و مسئولان تیم ورامین به آن‌ها فحاشی و سنگ پرانی کردند.
در بازی دوم دو تیم که روز دوشنبه ۳۰ دی در ساری برگزار شد در حالی که تیم شهروند با نتیجه ۵ بر ۰ از حریف خود جلو بود در اواسط نیمه دوم، تیم ستارگان به دلیل آنچه که شلوغی سالن و فحاشی تماشاگران اعلام کردند بازی را نیمه تمام رها کردند و ادامه ندادند.
بعد از این اتفاق در بازی دوم، کمیته انضباطی فوتسال، تماشاگران ساری را از دیدن بازی سوم محروم کرد و بازی امروز بدون حضور تماشاگران آغاز شد که در همان دقایق اولیه متوقف شد.
حال باید منتظر ماند تا بار دیگر ، کمیته انضباطی درباره این بازی تصمیم بگیرد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


مازندرانیهای عاشق نساجی 2 0 پنجشنبه 03 بهمن 1398-09:35

مازندران مازندران
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد