‍با حضور مالک و اعضای هیات مدیره نساجی در محل تمرین، علی امیری به عنوان مدیرعامل جدید به بازیکنان معرفی شد
علی امیری رسماً به‌عنوان مدیرعامل نساجی معرفی شد/حدادیان: چشم مازندران در نیم‌فصل دوم به نساجی است؛ باید بجنگیم
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، پیش از ظهر امروز (۲ بهمن ۹۸) مهندس رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی و #شرکت_هواپیمایی_وارش، دکتر علیرضا اسدی، مهندس علی امیری، مهندس حمیدرضا بایندوریان اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی بر سر تمرین تیم حضور یافتند و از سوی مهندس حدادیان، مهندس امیری رسماً به‌عنوان مدیرعامل باشگاه نساجی معرفی شدند.
حدادیان در جمع اعضای تیم ضمن تشکر از فرهاد صنیعی‌فر مالک پیشین باشگاه اظهار کرد: نیم‌فصل دوم چشم مازندران به نساجی است و باید همه بجنگیم تا رتبه بهتری در جدول کسب کنیم.
وی افزود: هواداران بزرگترین سرمایه ما هستند، با شما زندگی می‌کنند و زندگی بسیاری از آنها به ساق‌های شما دوخته است.
مالک باشگاه نساجی مازندران عنوان کرد: همه چیز باشگاه باید بر اساس اصول حرفه‌ای باشد، ما مشکلات بیرون زمین را حل می‌کنیم تا شما درون زمین با خاطری جمع، کارتان را انجام دهید.
حدادیان خطاب به مدیرعامل باشگاه گفت: تقدیر ویژه‌ای باید از رضا دهقانی و علی شجاعی دو نماینده این باشگاه در تیم ملی امید به‌عمل آورید.
حامد شیری کاپیتان نساجی هم به نمایندگی از همه بازیکنان ضمن تشکر از مسئولان باشگاه خطاب به آنها خاطرنشان کرد: قدردانی می‌کنیم از شما که همه تلاش‌تان را انجام می‌دهید تا ما بدون دغدغه به تمرینات‌مان بپردازیم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد