هفته ششم رقابت های مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور امروز سه شنبه ۱ بهمن برگزار شد و یک برد، یک تساوی یک شکست حاصل تلاش مازنی ها بود.
هفته ششم مرحله نهایی لیگ دسته سوم/صدر جدول گروه یک و دو در تسخیر ساروی ها
به گزارش مازندلیگ، در گروه یک، تیم جوان نوین ساری در ورزشگاه شهدای ساری به مصاف مهمان خود رفت و با نتیجه یک بر صفر تیم  ستاره سرخ کاشان را با شکست بدرقه کرد. شاگردان رضا تقوی در نیمه نخست موفق به گلزنی نشدند اما در نیمه دوم موفق شدند در دقیقه ۷۵ توسط محمد لشگری گلزنی کنند تا در نهایت بازی با همین یک گل به پایان برسد.
با توجه به نتایج بدست آمده، جوان نوین با این برد و با کسب ۱۴ امتیاز همچنان در صدر جدول قرار داد.
شاگردان تقوی هفته هفتم باید در نوشهر به مصاف شهرداری برود.
تیم شهرداری نوشهر دیگر نماینده مازندران در گروه یک فردا در بیرجند به مصاف ۰۴ این شهر خواهد رفت.
* یک امتیاز ارزشمند شاگردان شریفی در تهران/ شکست دماوند در خانه
شاگردان ذوالفقار شریفی در تیم شهدا ساری در هفته ششم مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در گروه دوم، میهمان تیم عقاب تهران بودند که در پایان یک بازی جذاب و پرحاشیه، دو تیم به تساوی  یک بر یک دست یافتند.
تیم‌ شهدا که این بازی را بسیار خوب آغاز کرده بود در یک غافلگیری از تیم حریف گل دریافت کرد اما در ادامه با حملات پی در پی خود موفق شد در نیمه دوم توسط سعید انتظاری، گل تساوی را به ثمر برساند اما این پایان کار نبود و شاگردان شریفی چند موقعیت بسیار خوب برای رسیدن به پیروزی داشتند اما تیرک دروازه مانع از گلزنی ساروی ها شد تا بدشانسی شاگردان ذوالفقار شریفی در این بازی خارج از خانه تکمیل شود و بازی با همان نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان برسد.
تیم شهدا با کسب این یک امتیاز با ۱۱ امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند.
لازم بذکر است که تیم شهدا ساری یکشنبه هفته آینده(۶ بهمن ماه)در ساری میزبان تیم پیشگامان پارس تهران خواهند بود.
همچنین تیم دماوند آمل که در گروه دو حضور دارد در ورزشگاه شهدای سیمرغ به مصاف تیم ذوالفقار کاشان رفت و با نتیجه سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.تیم دماوند با این شکست با ۵ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد