رایکا 1-1 بادران؛

رایکا بابل مقابل بادران تهران متوقف شد.
بابلی‌ها حریف داور نشدند/ جنجال در پایتخت
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل؛ در هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم رایکا بابل و بادران تهران در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند که حاصل تلاش دو تیم تساوی 1-1 شد.
در این بازی که شاهد جنجال‌های زیادی نیز بودیم، داور در نیمه اول یک پنالتی برای رایکا اعلام کرد اما در کمال تعجب، کمک داور تحت اعتراضات مداوم بازیکنان و کادرفنی بادران پنالتی را برگرداند. در ادامه نیز داور یک پنالتی برای بادران اعلام کرد که سوپر سیو سعید ابراهیم پور سبب شد تا پنالتی مهار شود و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه دوم و درحالی که فشار حملات بادران زیاد شده بود، سعید ابراهیم پور بارها با واکنش‌های حیاتی خود سبب بسته نگه داشتن دروازه رایکا شد. در دقیقه ۹۰ اما نوبت خودنمایی بازیکنان رایکا بود. شوت سرکش امیرحسین یحیی زاده به کنج دروازه بادران رفت و ورزشگاه در سکوت کامل فرو رفت.
درحالی‌که داور ۶ دقیقه وقت تلفن شده اعلام کرده بود، در دقیقه ۹ وقت تلف شده خطایی بی‌مورد توسط داور پشت محوطه جریمه رایکا اعلام کرد و پاس امیر میربزرگی به محمد رحمتی رسید و وی با شوت موفق شد گل تساوی را بزند.
این بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت و در روزی که باغیرتای بابل حریف داور نشدند، تیم چند میلیاردی بادران را در خانه‌شان متوقف کردند.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد