دو کشتی‌گیر طلایی ایران در روز اول مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد پلیکونه از اینکه کارشان در ایتالیا با مدال طلا تمام شد، ابراز رضایت کردند.
محمدیان: با کادرفنی روی کشتی با اسنایدر کار کرده بودیم/ زارع: تا المپیک راه درازی مانده است
به گزارش مازندلیگ، محمدحسین محمدیان بعد از کسب مدال طلای وزن 97 کیلوگرم جام پلیکونه ایتالیا اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که با دعای خیر مردم در این رقابت‌های رنکینگی اول شدم. این مسابقات به این دلیل که طبق سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی بود کشتی گیران خوبی در 97 کیلوگرم به ایتالیا آمده بودند. کشتی گیران خوبی از آمریکا، اوکراین و دیگر کشورها در این رقابت ها حضور داشتند که خداراشکر با پشت سر گذاشتن 5 کشتی خوب، کارم را به اتمام رساندم.

این کشتی گیر مازندرانی در مورد شکست دادن حریف شاخص آمریکایی با ضربه فنی نیز گفت: در مورد این حریف صحبت کرده بودیم و روی کشتی‌های اسنایدر با غلامرضا محمدی و عباس حاج کناری کار کرده بودیم که توانستم با یک مبارزه حساب شده این کشتی گیر خوب آمریکایی را شکست دهم.

همچنین امیرحسین زارع نیز که او هم در وزن 125 کیلوگرم به مدال طلا رسید، گفت: خدا را شکر می‌کنم که در روز تولدم توانستم در آزمونی که خدا در آستانه 20 سالگی پیش رویم قرار داده بود مدال طلا بگیرم. کشتی‌های سختی بود محبت خدا شامل حالم شد و توانستم در ایتالیا کشتی خوبی بگیرم. هنوز هیچ چیزی تمام نشده و تا المپیک راه درازی باقی مانده و امیدوارم اول ملی پوش ایران و بعد کسب سهمیه در این وزن و در المپیک بهترین مدال را برای کشورمان به دست بیاورم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد