قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: پیوستن روح‌الله باقری به تیم نساجی ربطی به قرارداد جعفری و سرلک با باشگاه شهرخودرو ندارد.
سیف‌الله‌پور: باقری از پیوستن به نساجی پشیمان نیست؛ بازیکنی را با شهرخودرو معاوضه نکردیم
به گزارش مازندلیگ، ایزد سیف الله پور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد اردوی تیم نساجی مازندراندر بندرعباس اظهار داشت: اردوی خوبی در شهر بندرعباس برگزار کردیم. بازیکنان در شرایط روحی و بدنی ایده‌آلی قرار گفتند. به نظر می‌رسد نیم‌فصل خوبی را پیش‌رو داشته باشیم. یکشنبه اردوی بندر عباس تمام می‌شود و این شهر را ترک می‌کنیم. امیدوارم روز‌های خوب در انتظار تیم ما باشد و در ادامه مسابقات در جایگاه بهتری قرار بگیریم.

وی با اشاره به برخی خبر‌ها مبنی بر پشیمانی روح‌الله باقری از پیوستن به تیم نساجی تصریح کرد: هیچ خبری از پشیمانی نیست. او با ما قرارداد دارد و نیم‌فصل دوم را در تیم نساجی خواهد بود. ما در جذب این مهاجم اصول حرفه‌ای را رعایت کردیم و تا زمانی که با شهرخودرو قرارداد داشت اقدامی برای جذب او نکردیم. در ادامه طی توافق با باشگاه شهرخودرو رضایتنامه باقری صادر شد و ما او را جذب کردیم.

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که آیا انتقال باقری به نساجی در ازای رضایتنامه سرلک و جعفری برای تیم شهرخودرو بوده یا خیر، گفت: ما این مهاجم را با هیچ بازیکن دیگری عوض نکردیم. انتقال باقری به نساجی ربطی به جدایی آن دو بازیکن و پیوستن‌شان به شهرخودرو ندارد. این انتقال روند قانونی خود را طی کرد و پرونده آن دو بازیکن هم روال قانونی خود را طی می‌کند. سرلک و جعفری را در اختیار کمیته تعیین وضعیت قرار دادیم و وکیل باشگاه پیگیر کارشان است. هر آرایی که این کمیته صادر کند می‌پذیریم.

سیف‌الله‌پور با اشاره به جدایی قاضی از تیم نساجی خاطرنشان کرد: قاضی طی توافق با مدیرعامل باشگاه در روز آخر نقل‌وانتقالات و در فضایی دوستانه جدا شد. قاضی فوتبالیست خوب و با اخلاقی است. برای این بازیکن در ادامه راهش آرزوی موفقیت می‌کنم. هیچ مشکلی با وی نداشتیم. مطمئن باشد به تعهداتمان نسبت به او و دیگر بازیکنانی که جدا شدند عمل می‌کنیم. علیاری هم با تیم ما مشکلی نداشت و با درخواست خود جدا شد. نساجی به لحاظ اداری و مالکیتی سروسامان گرفته است و دیگر مشکلی از این بابت نداریم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد