مرد چینی که در حال لذت بردن از خوردن غذای خود در یکی از رستوران‌های معروف این کشور بود با دیدن صحنه‌ای عجیب در بهت و حیرت فرو رفت." لیئو" که در رستوران زنجیره ای"Haidilao " در شهر شانژی چین مشغول صرف غذا بود ناگهان یک فلیتر سیگار را در غذایش پیدا کرد.

او بلافاصله صاحب رستوران را در جریان این اتفاق قرار داد. صاحب رستوران پس از پی بردن به درستی این ادعا به لیئو اعلام کرد که حاضر است خسارت به او پرداخت نماید.

صاحب رستوران مبلغ ۱۰۰ یوان (۱۴۴ دلار) برای جبران خسارت به لیئو پیشنهاد داد. لیئو ضمن قبول دریافت تنها یک یوان به عنوان خسارت درخواست کرد این رستوران به مدت ۱ هفته تعطیل شود. Haidilao که یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای در چین است در سال ۱۹۹۴ در استان سی چوان توسط یک کارگر کارخانه راه اندازی شد. این رستوران اکنون بیش از ۱۹۰ شعبه در این کشور دارد. همچنین این رستوران شعباتی در خارج از این کشور از جمله در لس آنجلس، سنگاپور، سئول و توکیو دارد. این رستوران زنجیره‌ای نه تنها به خاطر غذاهایش بلکه برای ارائه سرویس مناسب به مشتریانش زبانزد است.

گفتنی است؛ پیداشدن این فیلتر سیگار در غذای یکی از شعبات Haidilao در چین در حالی خبرساز می‌شود که سال گذشته نیز یک مشتری با انداختن یک موش مرده در داخل غذای خود تلاش کرد تا دادگاه را به تعیین خسارت برای خود مجاب کند. این مرد با ادعای اینکه موش مرده را در غذای خود پیدا کرده است درخواست ۵ میلیون یوان (۷۴۰۰۰۰ دلار) خسارت کرده بود.

باشگاه خبرنگارانمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد