مازندلیگ - نفرات راه یافته به دیدار فینال مسابقات پنج وزن دوم چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مشخص شدند.

 

به گزارش مازندلیگ وبه نقل از سایت فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن دوم این رقابت ها از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار شد که در پایان رقابت های مقدماتی نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند.

 

61 کیلوگرم: میرعلی باوفا سادات – نورگان الکساندروف (روسیه)
70 کیلوگرم: امیرحسین حسینی – گئورگ مخیان (ارمنستان)
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی – محمد صادق فیروزپور
86 کیلوگرم: جلال زمان- احمد بذری
92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی- حسین شهبازی  

 

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

61 کیلوگرم:
حسن عبادی – میرعلی باوفا سادات
علی حاج آقانیا- نورگان الکساندروف (روسیه)
70 کیلوگرم:
محمدرضا سرگو – امیرحسین حسینی
آرمان آندراسیان (ارمنستان) – گئورگ مخیان (ارمنستان)
74 کیلوگرم:
محمد نخودی- مصطفی حسین خانی
جمال خدابنده لو- محمدصادق فیروزپور
86 کیلوگرم:
جلال زمان- حمیدرضا علی بخشی
احمد بذری- مهر مارکوسیان (ارمنستان)
92 کیلوگرم:
حسین شهبازی – عزت اله اکبری
محمدجواد ابراهیمی- ارشک محبی

 

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
61 کیلوگرم:
مقدماتی:
رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 9- محمد ملکی 4

یک چهارم نهایی:
میرعلی باوفا سادات، برنده 13- رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) صفر
علی حاج آقانیا، برنده – هئورهی خاسای (اوکراین)، حاضر نشد
نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده – داریوش حضرتقلی زاده، حاضر نشد
حسن عبادی، برنده 4- محمد رمضان پور 3

نیمه نهایی:
میرعلی باوفا سادات، برنده 17- حسن عبادی 8
نورگان الکساندراف (روسیه)، برنده 7 - علی حاج آقانیا 2

70 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدرضا سرگو، برنده 8 – علی آقایی صفر
امیرحسین حسینی، برنده 4- امیررضا اکبرزاده 1
مهدی یگانه جعفری، برنده 11- یوسف کامرانی 1

یک چهارم نهایی:
امیرحسین حسینی، 10(ضربه فنی)- مهدی یگانه جفری صفر
محمدرضا سرگو، برنده 4- رضا مقتدر 2
گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده – سبحان یاری (حاضر نشد)
آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده 4- محمد زمانی 4

نیمه نهایی:
امیرحسین حسینی، برنده 6- محمدرضا سرگو 2
گئورگ مخیان (ارمنستان) برنده 4- آرمان آندراسیان (ارمنستان) 4

74 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا افضلی، برنده 6- حامد رشیدی صفر
محمد نخودی، برنده – بوریس ماکویف (اسلواکی) (حاضر نشد)
واروژان کاجوریان (برنده)، برنده – حمید الهیان (حاضر نشد)
مصطفی حسین خانی، برنده 8- سعید داداشپور صفر

یک چهارم نهایی:
مصطفی حسین خانی، برنده 10- واروژان کاجوریان (ارمنستان) 2
محمد نخودی، برنده 4- رضا افضلی 2
جمال خدابنده لو، برنده 5- هرایار علی خانیان (ارمنستان) 3
محمدصادق فیروزپور، برنده 3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) 1

نیمه نهایی:
مصطفی حسین خانی، برنده 6- محمد نخودی صفر
محمدصادق فیروزپور، برنده 3- جمال خدابنده لو 1

86 کیلوگرم:
مقدماتی:
جلال زمان، برنده 10- مرصاد مرغزاری 1
هوانس مخیتاریان (ارمنستان)، برنده 4 (ضربه فنی) محمدجواد پرنوری
گریگور گریگوریان (ارمنستان)، برنده – زین العابدین علی مرادی، حاضر نشد
حمیدرضا علی بخشی، برنده 9- مهدی حاجیلوییان 2

یک چهارم نهایی:
حمیدرضا علی بخشی، برنده 10- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8
جلال زمان، برنده 11- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 3
احمد بذری، برنده 10- محمد مرادی صفر
مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده – اکبر سبحانی، حاضر نشد

نیمه نهایی:
جلال زمان، برنده 4- حمیدرضا علی بخشی 2
احمد بذری، برنده 12- مهر مارکوسیان (ارمنستان) 2

92 کیلوگرم:
مقدماتی:
محمدحسین میرباغبان، برنده 10- مارزپت گالستیان (ارمنستان) 3
حسین شهبازی، برنده 3- هوشنگ کاظمی صفر
عزت اله اکبری، برنده 10- محمدحسین فیروزپور صفر

یک چهارم نهایی:
حسین شهبازی، برنده 3- محمدحسین میرباغبان 2
عزت اله اکبری، برنده 6- سینا غلامی 4
محمدجواد ابراهیمی، برنده 8- حسین جلالی نژاد 2
ارشک محبی، برنده 7- محمد علی تبار صفر

نیمه نهایی:
حسین شهبازی، برنده 2- عزت اله اکبری 1
محمدجواد ابراهیمی 5- ارشک محبی صفر (محبی به دلیل مصدومیت ادامه نداد)

 



مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد