قائم مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: قاضی دلش می‌خواست مقابل پرسپولیس از ابتدا بازی کند و شاید به این دلیل ناراحت بود وگرنه دست‌های پشت پرده‌ای وجود ندارد.
قائم مقام باشگاه نساجی: دست‌های پشت پرده‌ای وجود ندارد!

به گزارش مازندلیگ، ایزد سیف الله پور در مورد شکست تیم فوتبال نساجی مازندران در بازی با تیم پرسپولیس، اظهار داشت: به پرسپولیس که بالاخره پیروز شد تبریک می‌گویم. فکر نکنم، تیمی در تهران به اندازه تیم ما پرسپولیس را تحت فشار قرار داده باشد.

وی افزود: طبق نظر کارشناسان ۶۰ درصد بازی در اختیار تیم ما بود و در نیمه دوم حقیقی بیکار‌ترین بازیکن زمین بود. اگر رادوشوویچ در دروازه نبود می‌توانستیم برنده شویم ولی ما در ضربات آخر موفق نبودیم و پرسپولیس با استفاده از تک موقعیتی که داشت برنده شد.

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران با اشاره به تعویض پر حاشیه کنار زمین که بالاخره انجام نشد گفت: حین بازی اتفاقی رخ داد که ما را بسیار ناراحت کرد. در دقیقه ۸۰ نماینده بازی اجازه نداد تعویض تیم ما انجام شود. ما روز بازی موفق شدیم بعد از ۶ ماه و با پرداخت بخشی از بدهی‌ها کارت بازی دو بازیکنان‌ خود را بگیریم. در زمانی که این بازیکن ثبت قرارداد کرد سرپرست وقت به اشتباه به جای شماره ۹۰ شماره ۲۶ را برای او ثبت می‌کند. بازیکن و کادر تدارکات فکر می‌کردند شماره این بازیکن ۹۰ است. از این رو در زمان تعویض گفتند کارت با لباس مغایرت دارد و مانع ما شدند.

سیف‌الله‌پور ادامه داد: طبق قانون این موارد جریمه نقدی دارد، ولی بازیکن می‌تواند طبق صورت جلسه حین بازی به میدان برود اما به دلیل پخش مستقیم مانع از حضور این بازیکن در میدان شدند. متاسفانه ما با وجود این که ۴ بازیکن نداشتیم و دو بازیکن هم به تیم امید داده بودیم و دستمان بسته بود از این بازیکن هم محروم شدیم. این که به هیچ وجه اجازه ندادند بازیکن ما بازی کند زیبا نبود.

وی ادامه داد: از این گذشته می‌خواهم بدانم چرا دو هفته پیش که ما بازیکنانمان را در اختیار داشتیم، آماده این بازی بودیم و میزان آلاینده‌ها در تهران به حد مجاز بود و امکان بازی وجود داشت بازی را لغو کردند، ولی در شرایطی که هوا ناسالم بود بازی برگزار شد؟ نمی‌خواهم پیروزی ارزشمند پرسپولیس را زیر سوال ببرم، ولی ای‌کاش سازمان لیگ با ما تعامل می‌کرد و مثل بازی استقلال و سپاهان بازی ما را لغو می‌کرد. درست است که پرسپولیس در تیم امید بازیکن ندارد، ولی نساجی بازیکن داشت. انتظار داشتیم به هواداران ما هم احترام بگذارند.

قائم مقام باشگاه نساجی در مورد آخرین وضعیت بازیکنانی که قراردادشان را فسخ کردند گفت: تا پایان هفته تلاش می‌کنیم با کلیه بازیکنان تسویه مالی کنیم. با مدیران برنامه بازیکنانی که قرارداشان را فسخ کردند جلسه داریم. اسناد لازم را به سازمان لیگ دادیم و در جلسه آینده می‌خواهیم تصمیم جدید بگیرم. باشگاه نساجی و هوادارانش به خاطر کاری که این بازیکنان انجام دادند از آنها دلخور هستند و من از همه هواداران به خاطر آن شکست عذرخواهی می‌کنم.

سیف‌الله‌پور با اشاره به اظهارات محمد قاضی در مورد دست‌های پشت پرده تاکید کرد: قاضی دلش می‌خواست در بازی حساس مقابل پرسپولیس از ابتدا بازی کند و شاید به این دلیل ناراحت بود. بعید است با گذشت چند روز از آن بازی بار دیگر چنین صحبت‌هایی را مطرح کند. دست‌های پشت پرده‌ای وجود ندارد. از روزی که به باشگاه نساجی آمدم اولین بازیکنی که برایش کارت گرفتم قاضی بود. قطعا اگر او را نمی‌خواستیم برایش کارت نمی‌گرفتیم. در دو بازی قبل فیکس بازی کرد. پس چه دست‌هایی نمی‌خواهند او بازی کند؟ فکر می‌کنم، چون بازی مهمی بود و دوست داشت دقایق بیشتری به میدان برود این حرف‌ها را زده است. او بازیکن بزرگی است و ما به او نیاز داریم.

وی در مورد حکم علی امیری در باشگاه نساجی تصیح کرد: من در زمان حضور صنیعی‌فر به خاطر علی امیری گفته بودم نمی‌خواهم مدیرعامل شوم. چون امیری باعث صعود این تیم به لیگ برتر شد و دل هواداران را شاد کرد و برای همین محبوب است. فعلا امیری نماینده تام الاختیار حدادیان در نساجی است. به محض بازگشت او به ایران امیری حکم رسمی می‌گیرد. هر فردی بجر امیری بیاید با او کار نمی‌کنم. روزی که حدادیان تیم را گرفت می‌خواستم از نساجی بروم، ولی او خواست بمانم. من هم که رفاقتی آمده بودم ماندم. حالا هم می‌خواهم کمک کنم و برایم مهم نیست چه حکمی داشته باشم./ میزانمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد