مالک باشگاه نساجی در تماس با ۴ بازیکنی که قرارداد خود را با نساجی فسخ کرده‌اند، خواهان بازگشت آنها شد.
پیشنهاد جالب مالک نساجی به مهاجری برای برگزاری اردو/ تلاش حدادیان برای بازگشت ۴ بازیکن جدا شده
به گزارش مازندلیگ، مالک باشگاه نساجی مازندران در نظر دارد اعضای تیم فوتبال این باشگاه را به اردوی برون‌مرزی ببرد. از آنجا که رضا حدادیان مالک یکی از شرکت‌های هواپیمایی است، برای انتقال تیم به یکی از کشور‌های همسایه مشکلی برای انجام سفر ندارد، ولی به نظر می‌رسد وی می‌خواهد تیمش در نیم‌فصل در اروپا اردو بزند.

البته حدادیان فعلا به رضا مهاجری برای این اردو پیشنهاد داده و هنوز تاییدیه این مربی را نگرفته است اما به نظر می‌رسد مهاجری با توجه به مخارج تیم و بدهی‌های باشگاه خواهان برگزاری اردو در ایران است. از این رو مسئولان باشگاه نساجی منتظر بازی با تیم پرسپولیس هستند و بعد از آن در جلسه‌ای با مهاجری در این مورد تصمیم نهایی را می‌گیرند.

از سوی دیگر رضا حدادیان روز گذشته (یکشنبه) در جلسه‌ای با سرمربی تیم در مورد مشکلات تیم فوتبال نساجی مشورت کردند. مالک نساجی به مهاجری قول پرداخت بدهی‌ها و باز کردن پنجره نقل‌وانتقالات را باشگاه داد. سرمربی نساجی در این جلسه جدایی ۴ بازیکن تیمش را مشکل اصلی عنوان کرد و از حدادیان خواست قبل از هر کاری مقدمات بازگشت آنها را فراهم کند.

در همین ارتباط شنیده می‌شود حدادیان شخصا با این ۴ بازیکن تماس گرفته و از آنها خواسته برای دریافت مطالبات و بازگشت به تمرینات تیم، قبل از بازی با تیم پرسپولیس پای میز مذاکره بیایند.

میلاد سرلک، رضا علیاری، علی‌اصغر عاشوری و حسن جعفری بازیکنانی هستند که قراردادشان را با باشگاه نساجی فسخ کردند. برخی از بازیکنان تیم فوتبال نساجی به واسطه بندی در قراردادشان در صورت عدم دریافت ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد تا نیم فصل می‌توانند یک طرفه قراردادشان را فسخ کنند./میزانمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد