اختصاصی مازندلیگ: تیم فوتسال شهروند نوین سورک دیدار رفت از مرحله پلی آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور را با شکست پشت سر گذاشت.
شکست شهروند نوین سورک در دور رفت پلی آف لیگ دسته 2 فوتسال/ کار دشوار نماینده مازندران در رشت! + حواشی

به گزارش مازندلیگ، در چارچوب دور رفت از مرحله پلی آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور از ساعت 16 عصر جمعه اول مردادماه 95 شهروند نوین سورک در سالن نکاچوب این شهر میزبان شهرداری رشت بود و در پایان با نتیجه 4 بر 2 متحمل شکست شد.


در این دیدار که در مقابل دیدگان حدود 700 نفر تماشاگر برگزار شد، علی حبیبی و رحمت شکوهی گلزنان شهروند نوین سورک بودند.


بازی در ابتدا با برتری نسبی رشتی ها آغاز شد اما با گذشت دقایقی از مسابقه این بازیکنان شهروند نوین بودند که با در اختیار گرفتن ابتکار عمل توانستند حملات گسترده ای را روی دروازه حریف تدارک ببینند و موفق شدند روی یک همکاری خوب تیمی توسط علی حبیبی به اولین گل خود دست یابند. این برتری در دقایق پایانی نیمه اول نیز پا برجا ماند تا شاگردان رضا پیری با3 برتری به رختکن بروند.


اما در نیمه دوم ورق برگشت و شهرداری رشت از حداقل موقعیت های گل بدست آمده نهایت بهره را برد و با به ثمر رساندن سه گل سالن نکاچوب را در سکوتی محض فرو برد.


رضا پیری سرمربی شهروند نوین سورک که چیزی برای از دست دادن نداشت، رو به تاکتیک پاورپلی آورد و توانست توسط رحمت شکوهی اختلاف را به حداقل برساند اما کمتر از یک دقیقه بعد این رشتی ها بودند که با اتکا به پاورپلی گل چهارم خود را وارد دروازه میزبان کردند و در نهایت با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسیدند.


به گزارش مازندلیگ، دیدار برگشت دو تیم شهروند نوین سورک و شهرداری رشت در چارچوب مرحله پلی آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور روز جمعه 8 مردادماه در رشت برگزار خواهد شد که تیم برنده در مجموع دو دیدار رفت و برگشت جواز حضور در جمع 4 تیم برتر این رقابت ها را کسب خواهد کرد.


با توجه به نتیجه دیدار امروز، مسابقه ای بس دشوار در انتظار شهروند نوین سورک در دیدار برگشت است که امیدواریم نماینده مازندران از این مرحله سربلند بیرون بیاید.


حواشی:


سعید نجاریان مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری با حضور در جایگاه از نزدیک نظاره گر این دیدار بود. علی رعدی سرمربی فعلی و مهدی نعمتی سرمربی فصل گذشته شهروند ساری نیز در جایگاه حضور داشتند.


خلردی و رسولی نائب رئیس و دبیر هیأت فوتبال مازندران و مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میاندرود از جمله مسئولان حاضر در این مسابقه بودند.


آرش جابری دبیر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال نیز به عنوان نماینده این فدراسیون در سالن حضور داشت.


در میان تعجب حاضران در سالن، علی رهنما بازیکن کلیدی شهروند نوین سورک از ابتدا در ترکیب این تیم به میدان نرفت! و با تصمیم رضا پیری در واپسین دقایق نیمه اول وارد زمین شد. این در حالی است که شنیده می شود این بازیکن قرار است به زودی به یک تیم لیگ برتری فوتسال کشور ملحق شود.


لیدرهای ورزش ساری و تیم فوتسال شهروند این شهر برای حمایت از تیم هم استانی به سورک آمده بودند و با تشویق های بی امان خود شور و حال خاصی به فضای سالن نکاچوب بخشیدند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد