مازندلیگ: نساجی مازندران که فصل گذشته را با وجود شایستگی برای حضور درلیگ برتر همانند تیم هم استانی خود خونه به خونه از رفتن به این لیگ بازماند، برای فصل آینده این رقابت ها شانس خود را با جذب 13 بازیکن جدید امتحان می کند.
حمله نساجی مازندران با 13 بازیکن جدید به لیگ یک


به گزارش مازندلیگ نساجی مازندران که دارای مالک متمول و با حساب و کتاب از نظر هزینه کرد برای یارگیری است، برای جذب بازیکنان فصل آینده، گرچه خیلی دست به جیب نشد، ولی توانست 13 بازیکنی را جذب کند که به نظر می رسد جای برخی از آنان در فصل گذشته رقابت ها خالی بود.
تیم با قدمت نیم قرنی مازندران ، رقابت های فصل آینده را در حالی همانند سایر تیم های دسته اولی فوتبال جام آزادگان در 17 مرداد ماه جاری استارت می زند که تغییر اساسی در کادر مدیریتی و فنی این تیم برای حضور قدرتمند در رقابت ها ایجاد شد.
انعقاد قرارداد با ' محمود فکری ' کاپیتان و مربی اسبق تیم آبی های پایتخت ، انتخاب حامد ابراهیمی از نیروهای بومی و شناخته شده قائمشهری به عنوان مدیرعامل نساجی از جمله تغییرات اساسی بود که می تواند کمک کار این تیم در دوره جدید فوتبال لیگ دسته یک باشد.
** اردوی یک هفته ای دربروجرد
نساجی پس از جذب 13 بازیکن جدید برای آمادگی بیشتر و رسیدن به ترکیب تیمی منسجم ، اردوی یک هفته ای را در یکی از مجهزترین کمپ های داخل کشور در بروجرد انتخاب کرده است تا با تدارک برای دو بازی خانگی در این کمپ ، خود را برای حمله به لیگ یک آماده کند.
سرمربی نساجی مازندران مهم ترین راه موفقیت این تیم را وحدت و انسجام درونی و مجموعه های تاثیر گذار در خارج از جمله هواداران اعلام کرد.
محمود فکری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت که نساجی با وجود این که دیرتر از سایر تیم های لیگ یکی استارت زد ، ولی با کمک خود مالک و مدیریت باشگاه بازیکنان خوبی را برای فصل آینده جذب کرده است.
وی افزود : همه ما باید در باشگاه تلاش کنیم با انسجام و وحدتی که در تیم ایجاد شده، این روند ادامه داشته باشد و با همفکری خود را برای صعود به لیگ برتر آماده کنیم.
فکری ابراز امیدواری کرد که نساجی مازندران به عنوان قدیمی ترین باشگاه فوتبال این خطه شمال کشور بتواند با صعود به لیگ برتر ، آرزوی مردم این منطقه را محقق کند.
مازندران با وجود داشتن بیش از 46 بازیکن در رقابت های سوپرجام فوتبال کشور (لیگ برتر) از 12 سال پیش تاکنون موفق به اعزام نماینده به این لیگ نشده است .
شموشک نوشهر آخرین نماینده این استان در لیگ برتر بود.
هم اکنون دو تیم خونه به خونه و نساجی مازندران نمایندگان این استان در رقابت های لیگ دسته یک هستند که با یارگیری خوبی که به اعتقاد کارشناسان فوتبال در چند ماه گذشته انجام داده اند ، این امیدواری وجود دارد که حداقل یکی از آنها به لیگ برتر صعود کنند.
نساجی مازندران فصل گذشته (95-94) رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان را با 49 امتیاز و قرار گرفتن در رده هشتم و خونه به خونه با 55 امتیاز و نشستن در رده پنجم ، به پایان بردند.
این دو تیم با وجود شایستگی های فراوان به خاطر تغییرات عجولانه کادر فنی در خونه به خونه و از دست دادن بخت امتیازگیری در بازی های خانگی از راهیابی به جمع سه تیم خوش اقبال برای صعود به لیگ برتر باز ماندند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد