قائم مقام باشگاه کاله آمل مطرح کرد:

مازندلیگ :قائم مقامی باشگاه کاله آمل گفت: برای آینده‌ای نه چندان دور برنامه‌ای بلند مدت را در پیش داریم.
چون ورزشگاه می‌سازیم نمی‌توانیم زیاد برای تیم خرج کنیم/ برنامه بلند مدت داریم

به گزارش مازندلیگ؛ جواد فانی در مورد اهداف باشگاه کاله آمل اظهار داشت: در ورزش فقط به دنبال تیم‌داری نیستیم، فلسفه باشگاهداری با اهداف خاصش برای ما تعریف شده است.

وی افزود: در شرایط کنونی که باشگاه کاله آمل در حال ساخت مجموعه ورزشی 10 هزار نفری است، اجرای سیاست جوانگرایی در والیبال را در دستورکارمان قرار داده‌ایم و برای آینده‌ای نه چندان دور برنامه‌ای بلند مدت را در پیش داریم.

قائم مقام باشگاه کاله آمل یادآور شد: طبق صحبتی که با پیمانکار مجموعه داشتیم تا پایان سال جاری مراحل بتن‌ریزی به اتمام می‌رسد، با توجه به این شرایط باشگاه نمی‌تواند بودجه زیادی را برای تیم‌داری صرف کند.

فانی گفت: یکی از اصلی ترین اهداف باشگاه این است که روی نیروهای انسانی با یک برنامه بلند مدت سه ساله و یا پنج ساله سرمایه گذاری کند تااین افراد با ادبیات باشگاه آشنا شوند و پرورش پیدا کنند. مسئولان فدراسیون والیبال باید شرایط رابرای حضور بهینه باشگاه‌های فراهم کنند چرا که ما به دنبال اجرای برنامه‌های ریشه ای و اساسی هستیم.

وی افزود: برای فعالان بخش خصوصی این‌که سرمایه گذاری انجام شده با منافع اقتصادی همراه باشد اهمیت زیادی دارد، در صورتی که برای ما شرایط تا حدودی فرق دارد!

قائم مقام باشگاه کاله آمل خاطر نشان کرد: برخی‌ها با سرمایه گذاری‌های مقطعی و جذب ستاره‌های برای مدتی کوتاه در لیگ عناوین برتر را به خود اختصاص می‌دهند و بعد از رسیدن به این اهداف اقتصادی خاص‌شان از مسابقات کنار می‌کشند اما برخی دیگر از باشگا‌ه‌ها با یک هارمونی خاص و مطالعه شده حرکت خود را در ورزش آغاز و دنبال می‌کنند، نمی‌خواهم بگویم در حمایت از ورزشکاران به دنبال منافع اقتصادی نیستیم اما این موضوع در کنار دیگر اهداف‌مان حرکت می‌کند.

قرار است تیم والیبال کاله آمل در لیگ برتر امسال با ترکیب تیم ملی جوانان در حاضر شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سوادکوهی 5 0 شنبه 24 مهر 1395-20:04

خدا باعث و بانی این اتفاق رو بيامرزه.به امید خدا و درایت مسئولین شرکت کاله،کاله آمل دوباره باعث خوش حالی و افتخار مازندران و مازندرانی میشه. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد