مازندلیگ- «طلب من از پرسپولیس هشتصدوپنجاه میلیون است، نه صدوپنجاه میلیونی که کمیته تعیین وضعیت حکم داده. مطمئن باشید تا آخرش می‌روم و به اندازه هزار تومان هم تخفیف نمی‌دهم. من اقامت نروژ را دارم و اگر لازم باشد به فیفا شکایت می‌کنم. جوانی‌ام را برای پرسپولیس گذاشته‌ام و این پول حق من است.» اینها را سوشا مکانی گفته؛ تازه‌ترین شاکی پرسپولیس که خب البته اگر حقی دارد، باید آن را پیگیری کند و تا اینجای کار اصلا مشکلی نیست. اما آدم آنجایی دردش می‌گیرد که استاد بحث را به حوزه فنی می‌کشاند و می‌گوید: «به هافبکی که یک پاس گل هم نداد نهصد میلیون دادند، اما پول مرا ندادند.» یک جوری که انگار مثلا مکانی دوره حضورش در پرسپولیس همه حد نصاب‌های کلین‌شیت در تاریخ فوتبال جهان را جابه‌جا کرده و برایش خیلی زور دارد که پولش را نداده‌اند. خب البته اگر سوشا پاس گلی حساب کرده باشد حق دارد؛ چون بعید است آنقدر که او رقبا را در موقعیت گل قرار دارد، هیچ هافبکی برای بازیکنان خودی فرصت‌سازی کرده باشد!

جناب مکانی در لیگ چهاردهم به تنهایی عامل اخراج دو سرمربی پرسپولیس شد؛ هفته هفتم جلوی تراکتور یک گل به خودی زد و دو گل شیک دیگر خورد تا دایی را بردارند و هفته بیست‌وسوم هم دو گل از نفت مسجد سلیمان ده نفره خورد تا مقدمات اخراج حمید درخشان فراهم شود و پرسپولیس هم رسما در منطقه سقوط قرار بگیرد. مکانی که با نیلسون نمی‌ساخت و بسیاری عقیده دارند همین مساله باعث فسخ قرارداد دروازه‌بان برزیلی شد، پرسپولیس را در هچل گلر سوخته دیگری به اسم مسعود همامی انداخت که تا همین چند هفته پیش هر هشت ساعت یک بار مصاحبه می‌کرد و می‌گفت پولش را می‌خواهد.

اصلا برو با اقامت نروژی‌ات به خود سازمان ملل شکایت کن و پولت را بگیر، اما «جوانی‌ام را برای پرسپولیس گذاشته‌ام» به شما و آن شلوار باب‌اسفنجی‌ات نمی‌آید رفیق. شما که وقتی پرسپولیس در کورس قهرمانی بود با حکم رسمی مراجع قضایی بازداشت شدی و یک حاشیه بزرگ برای تیم ساختی؛ یک باشگاه حرفه‌ای فقط به خاطر همین یک قلم، چقدر از قراردادت کسر می‌کرد اخوی؟ این درست که حافظه افکار عمومی ضعیف است؛ اما نه آنقدر که دیگر سوشا مکانی هم سر پرسپولیس منت بگذارد. کاش می‌فهمیدی هنوز اگر کلیک می‌خوری و دیده می‌شوی، به خاطر آن چند صباح حضور فاجعه‌بارت در همین تیم است، نه افتخار حراست از سنگر میوندالن نروژ!مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد