صحبت های ماشین گلزنی آملی ها در آستانه جدال حساس دماوند برابر برق آرا البرز؛

مهاجم خلاق و باتجربه دماوند آمل گفت: تیم دماوند از بخت های اصلی صعود به لیگ دسته دوم فوتبال است.
شهرام فلاح: توانایی صعود به لیگ دو را داریم/ به دنبال زنده کردن فوتبال آمل هستیم

به گزارش مازندلیگ، تیم دماوند آمل در چارچوب هفته پایانی مرحله نخست لیگ دسته سه در حالی فردا دوشنبه، ۱۱ آذر ماه از ساعت ۱۴:۱۵ در استادیوم کارگران شهر آمل به مصاف تیم «برق آرا البرز» خواهد رفت که دماوند با ۲۱ امتیاز در رده‌ی دوم جدول و برق آرا با ۱۹ امتیاز در رده‌ی سوم جدول قرار دارد.

دماوند آمل حتی در صورت کسب یک تساوی، به عنوان تیم دوم این گروه صعود خواهد کرد و با کسب پیروزی در این دیدار شانس صعود به عنوان صدرنشین گروه را نیز دارد.

به همین بهانه به سراغ شهرام فلاح مهاجم گلزن و کارکشته دماوند رفتیم تا از آخرین وضعیت تیم در آستانه جدال حساس برابر برق آرا البرز جویا شویم.

شهرام فلاح در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ، در مورد شرایط تیم اظهار داشت: شرایط تیم عالی است و ما بعد از شکست غیر منتظره برابر فرهنگ البرز که با اشتباهات فردی همراه بوده، خدارا شکر توانستیم تیم را جمع و جور کنیم و به شرایط ایده آل برسیم و سه برد خوب و ارزشمند مقابل تهران، همدان و زنجان به دست بیاوریم و به جایگاه اصلی خود در جدول برسیم تا مدعی صعود باقی بمانیم.

مهاجم دماوند در خصوص بازی حساس فردا برابر برق آرا البرز گفت: بازی فردا با برق آرا به نظرم یک بازی مثل بازی های دیگر لیگ است و می توانیم با برد کار را تمام کنیم چون تیم دماوند با ساختار مدیریتی خوبی تشکیل شده و با دستورات تاکتیکی سرمربی و عوامل تیم و شرح وظایف خاص ما، حرف اول را در زمین می زنیم غیر از اینکه اتفاقات غیر فوتبالی رخ دهد یا اشتباهات فردی.

فلاح که در این فصل بسیار آماده و گلزن نشان داده در خصوص وضعیت خود و آمار گلزنی هایش گفت: امسال شرایط خیلی خوبی دارم و به قول اطرافیانم دوباره متولد شدم( باخنده)

وی افزود: خدارا شکر تا به اینجای کار موفق شدم ۱۱ گل بزنم و 7 پاس گل بدهم یعنی به طور میانگین هر بازی 1گل زده که آمار نسبتا خوبی است،البته همه این گل ها حاصل زحمات تک تک بچه هااست که با گل زنی من خاتمه پیدا کرد. من هرچه دارم از بچه های تیم است.

 

 

ماشین گلزنی آملی ها با بیان اینکه حمایت هواداران دماوند در بازی فردا و کسب سه امتیاز می تواند کارساز باشد، بیان کرد: از هوادار عزیز آملی و حومه تقاضا دارم به عنوان یار دوازدهم در خدمت تیم و شهر باشند و کار خودشان که تشویق کردن تیم دماوند است را انجام بدهند و از بازی زیبای دماوند لذت ببرند تا با کسب امتیاز جواب حمایت های آن ها را بدهیم.

بازیکن با اخلاق دماوند در پاسخ به این سوال که آیا دماوند در صورت صعود به دور دوم توانایی صعود به لیگ دسته دو را دارد، گفت: بله، دماوند به صورت شخصی و با هزینه های فردی پیش می رود. در مرحله دو بعد با اضافه کردن نفرات از طرف کادر فنی قطعا یکی از بخت های شانس صعود به لیگ دو کشور هستیم. ما ابزارهای لازم برای صعود را داریم و مثل 4سال پیش که شهدا بابلسر را به لیگ دو کشور رساندیم این کار را با دماوند انجام می دهیم.

فلاح در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با صعود دماوند به مرحله دوم و صعود به لیگ دسته دو دوباره فوتبال آمل را در سطح کشور زنده کنیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد