با توجه به برنامه فشرده لیگ برتر تا پایان نیم‌فصل اول فرصتی برای بازی پرسپولیس و نساجی مازندران نداریم و با این شرایط بازی یا در فاصله هفته هفدهم و هجدهم برگزار می‌شود.
پرسپولیس - نساجی به نیم‌فصل دوم رفت!
به گزارش مازندلیگ، روز گذشته تقابل پرسپولیس و نساجی مازندران به دلیل آلودگی هوا لغو شد و سرخپوشان تمرین دیروز را هم تعطیل کردند تا از امروز برای بازی عصر پنج‌شنبه در اصفهان آماده شوند. در نامه ارسالی به دو تیم پرسپولیس و نساجی اعلام شد بازی در تاریخی که بعداً اعلام می‌شود، برگزار خواهد شد، اما تاریخ بعدی بازی چه زمانی است؟

پرسپولیس ۴ روز دیگر در اصفهان مهمان ذوب‌آهن است و بعد از آن فقط ۵ روز بعد باید در تهران میزبان گل‌گهر باشد و ۴ روز بعد از آن هم مهمان سایپاست تا نیم‌فصل اول به پایان برسد. با پایان نیم‌فصل اول، تنها ۵ روز بعد نیم‌فصل دوم برای پرسپولیس شروع می‌شود و آن‌ها به بوشهر سفر می‌کنند تا در جم به مصاف پارس جنوبی بروند و فقط ۸ روز بعد در تهران میزبان تراکتور هستند. با پایان بازی با تراکتور، لیگ یک ماه تعطیل خواهد بود و در این فرصت بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی را داریم.

با توجه به برنامه فشرده لیگ برتر تا پایان نیم‌فصل اول فرصتی برای بازی پرسپولیس و نساجی مازندران نداریم و با این شرایط بازی یا در فاصله هفته هفدهم و هجدهم برگزار می‌شود یا بعد از هفته هجدهم که در هر دو صورت بازی در پایان نیم‌فصل اول و بعد از شروع نیم‌فصل دوم خواهد بود و باید گفت بازی هفته دوازدهم از حالا به نیم‌فصل دوم منتقل شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد