مازندلیگ- زمزمه‌های تغییر در کادر فنی تیم ملی شدت گرفته و خیلی‌ها عقیده دارند مارک ویلموتس به زودی برکنار خواهد شد. گزینه جانشینی او هم مشخص است؛ برانکو ایوانکوویچ که با وجود همه انکارها، ظاهرا فاصله زیادی تا بازگشت روی نیمکت ایران ندارد. کارشناسان و روزنامه‌نگاران دارند در مورد این مساله صحبت می‌کنند که البته هیچ چیز عجیبی هم نیست. عجیب این است که یک بازیکن مهم و ملی‌پوش بی‌محابا وارد گود شود و نسبت به این مساله واکنش نشان بدهد. برای مخاطبان جدی‌تر حدس زدن نام این بازیکن کار سختی نیست؛ مخصوصا اگر پای صفحه اینستاگرامی در میان باشد. بله، داریم راجع‌به سردار آزمون حرف می‌زنیم، کسی که عکس خودش در تمرینات تیم ملی را منتشر کرده و پای آن نوشته: «گاهی تغییر چیز خیلی خوبی است.» مرسی آقای آزمون که تکلیف تیم ملی مملکت را روشن کردی!

سردار آزمون سال‌هاست که در فوتبال اروپا توپ می‌زند، اما انگار فرنگ‌نشینی حداقل روی خلق‌وخوی این بازیکن تاثیر چندانی نگذاشته؛ به طوری که او فرسنگ‌ها از ساده‌ترین موازین حرفه‌ای فاصله دارد. در گذشته هم کم رفتارهای ناشیانه از سردار ندیده‌ایم؛ از خداحافظی ناگهانی‌اش با تیم ملی تا «هیس» نشان دادن موقع شادی‌های پس از گل، از ابراز علاقه علنی‌اش به اینکه علی دایی باید سرمربی تیم ملی بشود تا مجادله سخیفش با برانکو، در حمایت از کارلوس کی‌روش. با این همه، او حالا رفتاری عجیب‌تر از همه اینها بروز داده و رسما زیر پای ویلموتس را خالی کرده؛ کسی که حداقل فعلا روی کاغذ سرمربی تیم ملی است و شاید همچنان به کار با این گروه ادامه بدهد. آیا واقعا یک بازیکن حق دارد چنین آشکار از حدود اختیاراتش خارج شود و برای کادرفنی تعیین تکلیف کند؟ اصلا به شما چه مربوط است؟

اگر به قول آزمون تغییر چیز خوبی برای تیم ملی باشد، احتمالا برانکو جای ویلموتس را خواهد گرفت؛ مردی که لابد پیامک توهین‌آمیز پدر سردار هنوز در حافظه گوشی موبایلش محفوظ است! بگذریم از این نکته؛ فقط کاش بازیکنان ما یاد می‌گرفتند حد و حدود خودشان را بدانند و به چارت سازمانی احترام بگذارند. این توقع زیادی است؟ نه واقعا.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد