مهاجم نساجی با اشاره به درگیری‌اش با چشمی گفت: در سال‌های اخیر بازیکنان بزرگی در استقلال حضور داشتند اما این تیم الان غیر از غفوری و حسینی بزرگتری ندارد.
نظری: زمانی که در استقلال بودم امثال چشمی در کوچه بازی می‌کردند/ نساجی به روزهای خوبش باز خواهد گشت
به گزارش مازندلیگ، محمدمهدی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست  2 بر یک تیمش برابر استقلال گفت: هر دو تیم در این بازی دنبال فوتبال تهاجمی بودند ولی متاسفانه تیم ما با بدشانسی این بازی را واگذار کرد. موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست دادیم و این به دلیل بدشانسی‌هایی است که دست از سر نساجی برنمی‌دارد. اگر موقعیت‌های ما تبدیل به گل می‌شد با اختلاف دو یا سه گل استقلال را شکست می‌دادیم. نمی‌دانم چه زمانی قرار است هواداران نساجی روی خوش فوتبال را ببینند ولی این همه بدشانسی حق ما نیست.

وی با اشاره به درگیری لفظی‌اش با روزبه چشمی عنوان کرد:‌ چشمی دستش را روی بینی‌اش گذاشت و به من گفت هیس؛ من هم گفتم تو ساکت باش. نمی‌دانم چشمی چه کاره بود که خودش را وارد معرکه کرد. وقتی استقلال بزرگتر نداشته باشد، باید هم شاهد چنین صحنه‌هایی باشیم. استقلال غیر از حسینی و غفوری بزرگتر ندارد و انصافا وریا در آن صحنه وارد شد تا تنش‌ها را کمتر کند. زمانی که من در استقلال بازی می‌کردم امثال چشمی در کوچه بازی می‌کردند و حالا تصور می‌کنند که بزرگ استقلال هستند.

نظری افزود: من بزرگتر هستم و چشمی باید احترام مرا حفظ می‌کرد. آنها خیال می‌کنند با این کارها بزرگ می‌شوند اما احترام گذاشتن بزرگی می‌آورد. استقلال تا همین یک سال پیش بازیکنان بزرگی مثل رحمتی، منتظری، حیدری و ... را در کنار خودش داشت، در گذشته هم که در این تیم بازی می‌کردیم فوتبالیست‌های بزرگی در استقلال بودند ولی حالا شرایط فرق کرده است. وقتی استقلال بزرگتر نداشته باشد، بچه‌ها اینطور در برخی صحنه‌ها دخالت می‌کنند.

مهاجم نساجی در ارتباط با نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری و آینده نساجی گفت: خوب فوتبال بازی می‌کنیم و به هواداران نساجی قول می‌دهم که این تیم روزهای خوبی را تجربه خواهد کرد. می‌دانیم آنها نگران هستند ولی نساجی به روزهای خوبش باز خواهد گشت.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 5 1 سه شنبه 05 آذر 1398-20:10

کافیه زمان ضربه ی آخر، دروازه رو ببینند پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد