مازندلیگ - صحبت‌های خصوصی مائوریتسیو ساری با کریس رونالدو در حاشیه تمرین یوونتوس سوژه رسانه‌ها شده است.

 
به گزارش مازندلیگ، مدتی است که روابط میان مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس و کریستانو رونالدو فوق ستاره پرتغال در تیم ایتالیایی شکرآب شده و در این باره رسانه‌ها هم با پرداختن به این موضوع این دلخوری را بیشتر نشان می‌دهند.

تعویض رونالدو در دیدار یوونتوس مقابل رقیب دیرینه‌اش میلان در دقیقه 55 که باعث شد رونالدو با عصبانیت زمین بازی را ترک کندو به رختکن برود حرف و حدیث فراوانی را به همراه داشت. ساری پیش از این بازی در لیگ قهرمانان اروپا باز هم رونالدو را تعویض کرده بود و این اتفاق مقابل میلان شائبه‌ها را درباره افتادن فاصله میان سرمربی و این فوق ستاره بیش از پیش کرد. اگر چه پس از این اتفاق ساری این رفتار را عادی و طبیعی جلوه داد و به تمجدید از کریس پرداخت اما این اتفاقات چندان برای هواداران یووه جالب نبود.

در ادامه این ماجراها، درخشش کریس رونالدو در تیم ملی پرتغال بار دیگر ارزش‌های این بازیکن را نشان داد تا مشخص شود که رونالدو همچنان در وضعیت آرمانی به سر می‌برد.

در دیدار این هفته یوونتوس مقابل آتالانتا هم ساری به رونالدو استراحت داده بود و او در این بازی حضور نداشت.

امروز در حاشیه تمرین یووه اتفاق جدیدی رخ داد و ساری سرمربی یووه به سراغ رونالدو رفت تا به صورت خصوصی این دونفر با یکدیگر به صحبت بپردازند.

باید دید آیا با این جلسه خصوصی اتفاقات و حواشی که میان ساری و رونالدو به وجود آمد به پایان رسیده است یا اتفاقات دیگری خواهد افتاد؟مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد