مربی نساجی مازندران معتقد است که استقلال مستحق پیروزی در دیدار مقابل تیمش نبوده است.
بادامکی: استقلال شایسته پیروزی نبود

به گزارش مازندلیگ، حسن بادامکی، مربی نساجی مازندران پس از شکست تیمش مقابل استقلال در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ تمام جریان بازی در اختیار تیم نساجی بود. کدام تیم استقلال را تحت فشار قرار داد؟ مگر گلی که استقلال زد موقعیت بود؟ ما استقلال را در وقت اضافه تحت فشار قرار دادیم و تیمی به این حد استقلال را تحت فشار قرار نداد. تمام نیمه را استقلال در نیمه زمین خودش بود. فرق استقلال با ما بازیکنان باتجربه و ملی‌پوشانش بود. بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند و استقلال را در حالی که روند صعودی قرار داشت، تحت فشار گذاشتند. استقلال شایسته این برد نبود.

او ادامه داد:‌ استراماچونی مربی بزرگی است و گل‌ها از ضعف فنی ما نشات می‌گیرد. یک بار روانی از بیرون وارد می‌شود که روی کار ما تاثیر گذار است. حضور آقای مهاجری برای تیم خیلی تاثیرگذار بود اما چنین اتفاقی نیفتاد.

مربی نساجی مازندارن افزود:‌ مطمئن باشید تلاش ما بیشتر خواهد شد که بتوانیم موفقیت نساجی را بیشتر کنیم. توپ‌های ما به گل تبدیل نشد و نبود آقای مهاجری در این زمان احساس می‌شود و اگر ایشان باشند، چنین اتفاقی دیگر تکرار نخواهد شد.

او در ادامه اضافه کرد:‌ ما چند ارسال موفق در نیمه دوم داشتیم و توانستیم به گل برسیم. باید میزبان از امتیاز خانگی‌اش استفاده کند و امیدوارم مشکلاتی که در این رابطه وجود دارد هر چه زودتر حل شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 0 1 دوشنبه 04 آذر 1398-22:42

به استقلالیها تبریک میگوییم
ولی نساجی تیم برتر بود؛
چند تا از دوستان استقلالی غیرمازندرانی، این مطلب رو بهم گفتند
اونها خودشان اذعان داشتن که در خوشبینانه ترین حالت، تساوی عادلانه بود
واقعا الان نساجی خوب بازی میکنه
فقط عباس زاده امروز، 5 موقعیت صد در صدی داشت
اینکه براش فرصت ایجاد میشه یا خودش برای خودش موقعیت میسازه، نمیدونم، ولی به نظرم، ایشون کافیه دروازه رو ببینه؛ قبل از گل استقلال، سه تا موقعیت خوب داشتیم که دوتاش برای عباس زاده بود؛ اگر گل میشد، داستان تغییر میکرد؛ همانند بازی با تراکتور.
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد