مراسم معارفه سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری برگزار شد

مازندلیگ: جلسه معارفه سرمربی جدید تیم فوتسال شهروند ساری برگزار شد.
نجاریان: از نعمتی رفیق 30 ساله ام تشکر می کنم و به توانمندی های رعدی ایمان دارم/ رعدی: از همین روز اول می گویم که القاب برای من بازی نخواهند کرد

به گزارش مازندلیگ، در این جلسه سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه شهروند ساری علی رعدی را به عنوان سرمربی جدید این تیم به بازیکنان و اعضای کادر فنی معرفی کرد.

وی درابتدا با ابراز تشکر از سرمربی سابق تیمش گفت: از آقای نعمتی که سال گذشته در وضعیت بحرانی روند حرکتی تیم را متحول کرد، تشکر میکنم. ایشان دوست و رفیق 30 ساله بنده و بسیار برایم قابل احترام است. متأسفانه در برخی مسائل با این مربی به توافق نهایی نرسیدیم و به همکاری خود پایان دادیم.

مدیرعامل شهروند ساری در خصوص اتنخاب رعدی بعنوان سرمربی جدید این تیم نیز گفت: رعدی یک مربی بین المللی است و به توانمندی هایش ایمان دارم. شناخت او از جو حاکم بر فوتسال مازندران در لیگ امسال به ما کمک می کند

وی خطاب به بازیکنان شهروند ساری گفت: هر 39 امتیاز بازی های خانگی و حداکثر امتیازات مسابقات خارج از خانه را می خواهیم. اتحاد شما رمز موفقیت تیم است و مطمئن باشید اگر بهترین های فوتسال ایران را هم گرد هم جمع کنیم بدون وفاق و همدلی موفقیت حاصل نمی شود.

نجاریان ادامه داد: فعالیت مان در نقل و انتقالات ادامه دارد و دو یا سه بازیکن دیگر به ترکیب تیم اضافه خواهند شد.

مدیرعامل شهروند ساری با اشاره به نقش موثر رسانه ها در پیشبرد اهداف این باشگاه اذعان داشت: وظیفه میدانم از رسانه ها به لحاظ حمایت های بی شائبه شان تشکر کنم. به جرات می گویم که سر سوزنی از این پوشش های خبری حول هیچ تیم دیگری وجود ندارد.

نجاریان در پایان خاطرنشان کرد: لیدرهای عزیز باشگاه به نمایندگی از هواداران خونگرم و با تعصب مان حضور دارند. متعهد می شویم که امسال روزهای خوبی را برایشان رقم بزنیم


رعدی: عده ای مرا ساروی می دانند/ القاب برایم بازی نمی کنند

سرمربی جدید شهروند ساری پس از معارفه اش توسط مدیرعامل این تیم در جمع بازیکنانش گفت: خیلی ها مرا یک ساروی می دانند. زمانی که در خارج از کشور مربیگری می کردم بعنوان یک هوادار پیگیر بازیها و نتایج شهروند بودم.

علی رعدی خطاب به بازیکنان گفت: آمده ام تا گوشه ای از کار را بگیرم اما اصل شماها هستید. تصدیق می کنم که بهترین های فوتسال این مملکت هم بدون اتحاد و همدلی مسیر موفقیت را طی نخواهند کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به محبوبیت برخی بازیکنان نزد هواداران گفت: بعضی از بازیکنان ما در بین هواداران مان صاحب القابی هستند و محبوبیت خاصی نزد آنها دارند. از همین روز اول می گویم که القاب در تیم بازی نخواهند کرد. قدیمی ترین تیم فوتسال ایران عاشق آماده می خواهد و من از آماده ترین ها بازی می گیرم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد