سرمربی تیم تکواندو نوجوانان پسر مازندران:

سرمربی تیم تکواندو نوجوانان مازندران کسب سومین کاپ قهرمانی پسران تکواندوکار استان مازندران را در سال 98 بهترین اتفاق دلچسب می داند.
هتریک قهرمانی تکواندوکاران مازندران را دلچسب ترین اتفاق سال 98 می دانم
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، اسماعیل اسماعیل پور بهترین مربی کشور در سی امین دوره مسابقات قهرمانی کشور "جام سفیر کره جنوبی " کسب سومین کاپ قهرمانی پسران تکواندوکار استان مازندران را در سال 98 بهترین اتفاق دلچسب می داند و اظهار کرد: بدست آوردن جام قهرمانی در ۳ رده خردسالان، نونهالان و نوجوانان نشان میدهد که استان در زمینه پایه خوب کار کرده است و امسال نتیجه زحماتش را گرفت. 
اسماعیل پور با اشاره به اینکه امسال برخلاف گذشته نتوانستیم برگزاری انتخابی به موقع را داشته باشیم اعلام کرد: با مدیریت لازم در روزهای آخر سعی کردیم جلسات تمرینی مشترک را با باشگاه ها و تیم دوم داشته باشیم تا بچه ها را از نظر روحی و روانی آماده کنیم و هم چنین با کادر فنی هماهنگ کنیم که در نتیجه به کسب 3 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و کاپ ارزشمند قهرمانی تیمی رسیدیم.
حضور تکواندوکاران در لیگ کشور نوجوانان باعث شد تا بچه ها سطح آمادگی بالا خودشان را حفظ کنند و باانگیزه بیشتر شرکت کنند جدول مسابقاتی سختی را در روز دوم داشتیم بازیکنان قرعه سنگینی داشتند با توکل به خدا و حمایت هیات تکواندو استان و خانواده ها این مهم بدست آمد انشاا.. این قهرمانی ها تداوم داشته باشد و بتوانیم مازندران را در جایگاه اصلی ببینیم.
بهترین سرمربی کشور گفت: سطح مسابقات در این دور از رقابتها بسیار بالا بود با توجه به اعلام اسامی مدال آوران می بینیم که مدالهای اوزان دهگانه نوجوانان از استانهای مختلف کسب شد که این نشان میدهد چقدر رقابتها نزدیک شده و تکواندو در نقاط مختلف ایران بسط و گسترش پیدا کرد.
اسماعیل پور از مربیان سازنده تکواندوکاران مازندرانی قدردانی کرد: به شخصه در مدت کوتاه اردو استانی نتوانستم بار فنی بچه ها را بالا ببرم چرا که مربیان سازنده آنها در باشگاه ها تاثیر گذار بودند، تیم ما از نظر تجربه رقابتهای کشوری تیم قوی بود چرا که قهرمان آسیا، مدال آوران بازی های کشوری را در جمع داشتیم به همین منظور از تلاش خود بازیکنان، از کادرفنی هر دو تیم قدردانی میکنم.
سرمربی تیم نوجوانان با اشاره به مسابقات جهانی سال آینده گفت: انتظار می رود تا برای مسابقات جهانی سال آینده نصف بچه های تیم ملی را مازنی ها تشکیل بدهند.
جا دارد به یک‌نکته کوچک که تاثیر بالایی در مسابقات داشته اشاره کنم: حسن گرفتن میزبانی حضور هم استانی ها را در سالن مسابقات دارد که با  تشویق های موثر تماشاگران باعث روحیه بازیکنان شد حتی در چند بازی با تشویق های باانگیزه و پشت سرهم باعث حس جنگجویی و غیرت در تکواندوکاران شد تا امتیازات عقب مونده را جبران کنند و به پیروزی برسند که از حمایت تک تکشان سپاسگزارم‌.
در ادامه گفت: حضور اساتید و مسئولان هیات آقای بریمانی، آقای زمانی و آقای سرخی که سرپرستی تیم را به عهده داشتند و باتوجه به نایب رئیسی و سمت رئیس داوران کشور که از سوی عوامل انتظارات مختلفی به عهده ایشان بود به موقع برای تیم زحمت میکشیدند و همراه بودند همه راهنمایی ها، حمایتها دست به دست هم دادند تا تیم بتواند جایگاه خودش را بدست آورد و از این بابت با تمام وجود خوشحال و سپاسگزارم‌.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد