محمدنژاد، سرمربی تیم تکواندو نوجوانان دختر مازندران:

سرمربی تیم تکواندو نوجوانان دختر مازندران گفت: انتظارمان  قبل از آغاز رقابت ها بدست آوردن کاپ قهرمانی بود.
دختران عملکرد خیره کننده ای را به نمایش گذاشتند
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، محبوبه محمدنژاد سرمربی تیم نوجوان تکواندوکار استان مازندران با اشاره به کسب 5 مدال طلا و یک برنز در رویداد جام سفیر کره جنوبی و بالا بردن کاپ قهرمانی تیمی اظهار کرد: این دور از مسابقات تکواندو در رده سنی نوجوانان که برای اولین بار با عنوان جام سفیر کره جنوبی برگزار شد با استقبال بی نظیر تیمها بخصوص حضور حداکثری ملی پوشان همراه بود و  همین امر باعث حساسیت بالای مسابقات شد تا ما شاهد رقابت های جذابی باشیم.
سرمربی تیم نوجوانان مازندران با برگزاری انتخابی استانی در سه مرحله اظهار کرد: انتخابی های سختی را برگزار کردیم تا بتوانیم بهترین های استان را انتخاب کنیم پس از آن به مدت یک ماه و نیم در اردو به سر بردیم و سعی کردم در این مدت نقاط ضعف بچها رو رفع و نقاط قوت شان تقویت کنیم، فعل خواستن را برای بچها صرف کردیم و تمام تلاشمان کردیم تا از نظر روحی و روانی هم اماده این مسابقات باشیم.
محمدنژاد ادامه داد: هوگوپوشان مازنی تجربه خوبی داشتند، از ۱۰ وزن چهار وزن سابقه ملی داشتند، انتظارمان از قبل هم بدست آوردن کاپ قهرمانی بود شاید به همین خاطر کار سختی را پیش رو داشتیم با توجه به اینکه هیات تکواندو استان سرمایه گذاری گسترده ایی در رده سنی پایه انجام داد تا در سالهای آتی پشوانه خوبی برای تیم ملی جوانان باشیم. توانستیم گوشه ای از این زحمات را جبران کنیم.
بهترین سرمربی کشور بیان کرد: دختران مازنی عملکرد خیره کننده ایی را به نمایش گذاشتند و در نهایت خوشرنگ ترین مدال ها نصیب دختران ما شد. سال ۹۸ سال پرافتخاری برای استان مازندران بوده که توانسته در هر ۴ رده سنی روی سکو باشد. خوشحالم که همگام پسران توانستیم در این قهرمانی و شادی سهیم باشیم.
در ادامه گفت: بخاطر شرایط میزبانی ما توانستیم دو تیم داشته باشیم که تیم ب در این دوره موفق به کسب دو مدال شد، جا دارد از خانم فردی به خاطر  کمک بسیارشان چه در اردوها و چه در مسابقات تشکر کنم.
 در آخر از ریاست محترم هیت تکواندو جناب اقای بریمانی و نایب ریس بانوان سرکار خانم کیومرثی و همچنین کادر دلسوزم استاداصعرنژاد، استاد رضایی و استادقمی سرپرست تیم که با تمام وجود تلاش کردن تا به این قهرمانی دست پیدا کنیم تشکر ویژه کنم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد