شهدای بابلسر بالاخره پس از ۸ هفته اولین بردش را در لیگ دو فوتبال کشور کسب کرد.
هفته هشتم لیگ دسته دو/ شاگردان میرقربانی بالاخره بردند
به گزارش مازندلیگ،؛ شاگردان میرقربانی میزبانشان تیم میانه جدولی مس شهربابک را با نتیجه ۲ بر ۱ در ورزشگاه شهید زینعلی سرچشمه شکست دادند.
 یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۹۸ 
ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه
 داور: سیدحسین حسینی کمک ها: محمدعلی رضایی و حسین دهستانی  ناظر داوری : قاسم واحدی
ترکیب تیم شهدای بابلسر:
هادی مزیدی، کاوه زنگیان، حمیدبابایی، سیداحدشفیعی، هادی رکابی، محمدرضی پور، محمدفتحی، مصطفی نوربخش( از دقیقه ۸۰ جوادخدادادی)، مجیدهوتن (دقیقه ۵۵ حسین نظیری)، و جوادغلامی و احمدکیا (ابراهیم عالیزاده)
سرمربی: سیدصابر میرقربانی
سرپرست: ماهان پروین
 هادی رکابی مدافع با تجربه شهدای بابلسر، با زدن یک گل و دادن یک پاس گل،  مرد اول بازی بود.
 وعده پاداش محجوب پروین رییس هیات مدیره برای کسب برد و هم قسم شدن بازیکنان، موثر واقع شد و طلسم عدم کسب پیروزی برای تیم بابلسری شکست.
 در دقیقه ۳۰ مسابقه، محمد رضی پور از گوش راست سانتر کرد، احمد کیا با پشت سر توپ را به بیرون فرستاد تا هادی رکابی سر ضرب توپ را وارد دروازه مس کند.
 تنها ۳ دقیقه بعد مس شهر بابک گلزنی کرد تا بازی به تساوی کشاند. در این دقیقه از بازی مدافعان شهدا، پرتاپ اوت مسی ها را سمت چپ محوطه جریمه دفع کردند که مهاجمان شهربابک توپ را سرضرب به پشت مدافع راست بابلسر فرستادند تا امید قربانی با سر گلزنی کند.
 هادی رکابی در دقیقه ۷۰ درخشش خود را کامل کرد و سانتری دقیق را از جناح چپ برای جواد غلامی ارسال کرد تا وی با ضربه بغل پا، گل برتری شهدای بابلسر را به ثمر رساند.
 با این برد، شهدای بابلسر ۷ امتیازی شد و با تعداد بازی بیشتر، موقتا در جایگاه یازدهم گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور قرار گرفت تا چشم انتظار سایر نتایج بازی های هفته هشتم در عصر امروز باشد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد