سرمربی تیم والیبال کاله مازندران، شکست تیمش برابر صدرنشین رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را ناشی از اشتباهات زیاد وفردی بازیکنانش وضعف در برنامه حمله عنوان کرد.
بهروز عطایی: کاله پراشتباه بود وخوب حمله نکرد
به گزارش مازندلیگ، بهروز عطایی یکشنبه شب پس از شکست 3برصفر تیمش کاله مازندران برابر شهرداری وارمین درهفته چهارم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور  گفت: در بازی برابر تیم خوب شهرداری وارمین خوب حمله نکردیم و مهمترین مشکل ما هم دراین بازی همین بود.

وی افزود: متاسفانه جریان بازی هم به گونه ای که می خواستیم برخلاف میل ما پیش رفت و فکر نمی کردم که بازیکنانم انقدر پراشتباه بازی کنند.

بازی خوبی از بازیکنان کاله ندیدم

سرمربی تیم کاله مازندران ادامه داد، درجریان بازی و در هر سه دست، اشتباهات زیادی از بازیکنان ما رخ داد و باید اعلام کنم که درمجموع بازی خوبی را از بازیکنان کاله ندیدیم.

عطایی با بیان اینکه تیم شهرداری دراین بازی منسجم تر از ما بازی وتلاش کرد تا خطاهای خودش را کنترل کند، اضافه کرد، درمقابل تیم ما اصلا سعی نکرد تا خطاهای خود را درحمله ونیز دریافت های اول کم کند واین اشتباهات زیاد بازیکنان ما باعث شد تا جریان بازی به نفع آنها تغییر کند.

باید جلوی تیم های پرقدرت لیگ کم اشتباه باشیم

سرمربی تیم کاله مازندران دربخش پایانی این گفت وگو گفت، که برای برون رفت از مشکلاتی که دراین بازی و دربازی های گذشته نیز مشاهده شده بود، ضریب اشتباهات فردی را در عملکرد تیمی کم کنیم و اگر این اشتباهات در بازی های بعدی که حریفان باکیفیت تری هستند، جبران آنها سخت تر خواهد بود.

عطایی یادآورشد، بازیکنان ما باید از بازی برابر تیم ورامین درس های زیادی بگیرند، که مهمترین آنها این بازی روان ومنطقی در زمین مسابقه وتلاش بدون استرس آنها بود که هرکاری خواستند از اشتباهات فردی ما به نفع خودشان با پیروزی نهایت استفاده را بردند.

تیم کاله مازندران درچارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یکشنبه شب درآمل میزبان تیم شهرداری ورامین بود ونتیجه این بازی را 3 برصفر به میهمان خود باخت. تنها نماینده مازندران با قبول دومین شکست این فصل خود به لطف دو پیروزی هفته های گذشته با 6 امتیاز در رده ششم جدول سیزده تیمی این رقابتها سقوط کرد./مهرمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد