مجتبی عابدینی ملی‌پوش سابر ایران از بی‌توجهی‌هایی که نسبت به تیم ملی سابر می‌شود گله کرد.
گلایه‌های مجتبی عابدینی از بی توجهی‌ها
به گزارش مازندلیگ، مجتبی عابدینی در خصوص شرایط تیم سابر پیش از حضور در مسابقات سابر مصر اظهار داشت: خوشبختانه هم من و هم سایر ملی‌پوشان سابر شرایط خوبی داریم و باید سعی کنیم در همین مسابقات مصر کار سهمیه را در بخش تیمی یکسره کنیم تا از این طریق خبر خوشی به مردم بدهیم.
وی ادامه داد: حدود ۷۰ درصد آمادگی دارم از آنجایی که کمی  آسیب‌دیده هستم. فکر می‌کنم تا چند ماه دیگر با شروع مداوم مسابقات به مرز آمادگی ۱۰۰ درصدی برسم.
ملی‌پوش سابر در خصوص برنامه تمرینی‌شان تا مسابقات المپیک تصریح کرد: طبق روال قبلی در مسابقات شرکت می‌کنیم و می‌جنگیم تا بتوانیم از این طریق رنکینگ‌مان را در بخش انفرادی و تیمی فدراسیون جهانی ارتقا دهیم و به نظرم این اتفاق می‌تواند یک محدی هم برای ما باشد تا با بهترین شرایط ممکن خودمان را مهیای حضوری موفق در توکیو کنیم.
عابدینی با گلایه از عدم بی توجهی مسئولان به این رشته در آستانه شروع المپیک گفت: جایی برای صحبت کردن نیست و ما اینقدر که از بی توجهی‌ها گلایه کرده‌ایم واقعأ دیگر خسته شده‌ایم. تاکنون در تمام رقابت‌ها با غیرت، پشتکار، کمک سرمربی‌مان بوده که باعث شده تا نتایج خوبی را بگیریم. در شأن ما نیست که بگوییم نیاز به تجهیزات به‌روز داریم و ان‌شاءالله مسئولان رسیدگی و کمک کنند تا اگر همانطور که از ما توقع مدال‌آوری در توکیو را دارند به همین شکل هم از ما حمایت کنند.
وی در مورد اینکه چقدر تمرینات تیم سابر المپیکی است، توضیح داد: تمرینات تیم ما بر پایه موفقیت در المپیک است و مطمئن باشید جایی برای اشتباه کردن نداریم و بدون شک می‌رویم تا در آنجا بهترین اتفاقات را برای این رشته رقم بزنیم. متاسفانه شرایط خوبی از طرف مسئولان برای ما فراهم نشده و باید این وضعیت را بهتر کنند.
ملی‌پوش سابر در خصوص اینکه چقدر امیدوار است در توکیو صاحب مدال شود، خاطرنشان کرد: ما در بخش انفرادی و در بخش تیمی شانس زیادی برای گرفتن مدال در توکیو داریم و ان‌شاءالله حقمان را از توکیو بگیریم. از طرف دیگر هم به همگان اثبات خواهیم کرد که رشته شمشیربازی حریف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
عابدینی در خصوص اینکه جایزه‌اش را از فدراسیون جهانی شمشیربازی چه زمانی دریافت خواهد کرد، پاسخ داد: به دلیل تحریم‌ها نمی‌توانم جایزه‌ام را دریافت کنم و با وجودی که از من شماره حساب ارزی خواسته‌اند، اما تاکنون موفق نشده‌ام.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد