مازندلیگ - سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در خصوص پرداخت مطالبات ویلموتس و همچنین برگزاری دیدار ایران و عراق در امان ارائه کرد.
 

به گزارش مازندلیگ، امیر مهدی علوی در برنامه ورزش و مردم در خصوص آخرین مباحث تامین منابع مالی مطالبات ویلموتس اظهار داشت: مباحثی در روزهای اخیر در برخی از رسانه های خارج از کشور مطرح شد که اکثرا صحت نداشت. در مورد قرارداد سرمربی تیم ملی و همچنین بازی ایران و عراق هم رسانه های داخل کشور خیلی به ما کمک کردند.

 

وی افزود: در هر 2 موضوع مباحثی در رسانه های خارج از کشور مطرح شد که عاری از واقعیت بود. مثلا گفته بودند که ما قبول کردیم در بصره بازی می کنیم در حالی که این موضوع صحت نداشت. در تاریخ 29 مرداد فیفا اعلام کرد بازی های عراق در بصره برگزار شود ولی بعد از بازی با هنگ کنگ صحبت هایی مطرح شد که بازی های عراق به بیرون از این کشور منتقل می شود. اساسا تکذیب و تائید این موضوع که بازی ایران و عراق در بصره برگزار می شود یا خیر بر عهده ما نبود ولی همانطور که امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد بازی در امان اردن برگزار خواهد شد.

 

سخگوی فدراسیون در خصوص مطالبات ویلموتس گفت: مطالبات ویلموتس تامین منابع شده وطی هفته های اخیر به یکی از کشورهای همسایه ارجاع شد اما شرایط انتقال پول به حساب ویلموتس در کشور بلژیک میسر نشد. در حال حاضر پول به یک حساب دیگر در یک کشور دیگر همسایه منتقل شده و فکر می کنم در روزهای آتی این پول به حساب سرمربی تیم ملی منتقل شود. در شرایطی که آقای تاج در مشهد حضور دارند ولی مرتب با سرمربی تیم ملی در تماس بودند و در یکی دو روز آتی اخبار دقیقی در زمینه توسط خود آقای تاج مطرح خواهد شد. انصافا هم در این زمینه خود آقای ویلموتس نهایت همکاری را با فدراسیون فوتبال انجام دادند.

 

وی در پایان گفت: فکر می کنم همانطور که بحث میزبانی حل شده روز سه شنبه تیم ملی راهی اردن خواهد شد و اخبار خوبی مخابره خواهد شد. 3 هفته پیش بود که ریس فدراسیون با رئیس فدراسیون جهانی مکاتباتی برای طلب فدراسیون از فیفا داشت که حتما مستحضر هستید که برای دریافت این پول مشکل داشتیم ولی خوشبختانه این موضوع با پیگیری رئیس فدراسیون حل شده است.

 

وی در خصوص سفر اینفانتینو به تهران گفت: اجازه بدهید در این زمینه در مواقع لزوم صحبت خواهد شد.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد