ه‍فته یازدهم لیگ دسته یک

در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ آزادگان، رایکا بابل در خانه پذیرای مس رفسنجان می باشد.
رایکا بابل - مس رفسنجان؛ چشم انتظار اولین سه امتیاز
به گزارش مازندلیگ، رایکا که هفته قبل در دقایق پایانی بازی را به نیروی زمینی واگذار کرد و برای دهمین هفته متوالی در کسب پیروزی موفق نبود، این هفته در خانه با رقیبی سرسخت و مدعی مصاف خواهد داد. مصافی که بدون تردید بابلی ها کار دشواری در آن خواهند داشت.
رایکا در سه دیدار گذشته یک تساوی و دو شکست را در کارنامه ثبت کرده، در حالی که سه گل خورده در برابر تنها یک گل زده داشته و در یک بازی نیز کلین شیت کرده است. پسران بابل در مجموع ده دیدار گذشته به پنج تساوی و پنج باخت رسیده اند و اکنون با پنج امتیاز از ده بازی، در رده شانزدهم جدول هجده تیمی جای گرفته اند.
مس رفسنجان هم که دو هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام بوده و همین عامل سبب از دست رفتن فرصت صدرنشینی برای آن ها گردیده، برابر رایکا با تمام قوا جهت جبران ناکامی خود در دو دیدار اخیر حاضر خواهد شد. شاگردان ربیعی در سه بازی اخیر یک پیروزی، دو تساوی، پنج امتیاز، هفت گل زده و سه گل خورده داشته اند.
مس رفسنجان تا این مقطع از فصل و پس از انجام ده بازی پنج پیروزی و پنج تساوی در کارنامه ثبت کرده و در حالی که در کنار گل ریحان یکی از دو تیم بدون باخت می باشد، با بیست امتیاز در رده سوم قرار گرفته است. این در حالی که۵ اختلافش با صدر تنها یک امتیاز است.
گفتنی است دیدار دو تیم رایکا بابل و مس رفسنجان فردا دوشنبه ۱۳ آبان ساعت  ۱۴:۳۰ در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز می شود.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد