تیم والیبال کاله در هفته دوم لیگ برتر مقابل سپاهان شکست را پذیرا شد.
هفته دوم لیگ برتر والیبال/شکست کاله برابر سپاهان اصفهان در دیداری جنجالی+ حواشی

به گزارش مازندلیگ، 

از هفته دوم لیگ برتر والیبال تیم کاله مازندران در سالن مخابرات اصفهان و از ساعت 17 مهمان سپاهان بود که این بازی با نتیجه سه بر دو به سود میزبان  به پایان رسید.

در دست نخست این دیدار هر 2 تیم با روحیه و انگیزه بالایی بازی کردند و تا امتیاز 15 پا به پای هم پیش رفتند اما در ادامه تجربه بازیکنان کاله سبب شد اختلاف چند امتیازی بین 2 تیم ایجاد شود و در پایان این دست با نتیجه 25 بر 19 به سود کاله به پایان رسید.

در دست دوم سپاهان در ابتدای بازی عملکرد خوبی نداشت و از حریف عقب افتاد اما در ادامه و با تعویض‌های محمدی‌راد طلایی‌پوشان به بازی برگشتند و در امتیازات پایانی به کاله رسیدند؛ اشتباهات بازیکنان کاله و روحیه خوب بازیکنان سپاهان در حمایت هواداران سبب شد سپاهان این دست را با نتیجه 25 بر 23 به سود خود پایان دهد.

دست سوم را سپاهانی‌ها بهتر شروع کردند اما در ادامه این کاله بود که پیش افتاد و تا امتیازات پایانی نیز از سپاهان جلو بود اما شاگردان محمدی‌راد به یک‌باره در دفاع و سرویس عملکردی بسیار خوبی داشتند و همین سبب شد تا به امتیازات کاله رسیده و این دست را نیز با نتیجه 28 بر 26 به نفع سپاهان تمام شد.

در دست چهارم اما که با حواشی بسیار زیادی در ابتدا همراه بود، شاگردان عطایی در کاله در همان امتیازات ابتدایی از سپاهان پیش افتاده و این برتری را تا پایان دست حفظ کردند و در پایان با نتیجه 25 بر 21 سپاهان را شکست دادند.

در دست پنجم و سرنوشت‌باز این دیدار سپاهانی‌ها با وجود این‌که 4 امتیاز از کاله عقب بودند اما بازی را در امتیاز 9 به تساوی کشاندند و در پایان با نتیجه 15 بر 11 به پیروزی رسید.

به این ترتیب سپاهان با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید و با این پیروزی به دومین برد خود در لیگ برتر دست پیدا کرد؛ سپاهان هفته گذشته فولاد سیرجان را شکست داده بود و کاله از سد شهداب یزد گذشته بود.

حواشی

 * قبل از شروع بازی هواداران سپاهانی حاضر در سالن تک تک بازیکنان به همراه سرمربی سپاهان را مورد تشویق قرار دادند.

* مسعود تابش، مدیر عامل باشگاه سپاهان در سالن سابقه حاضر و از نزدیک شاهد بازی طلایی‌پوشان بود.

* * نزدیک به 400 هوادار سپاهان برای تماشای این دیدار در سالن حاضر شدند و شاگردان محمدی‌راد را حمایت کردند.

* در دست سوم این بازی و در امتیازات میانی درگیری لفظی بین بازیکنان 2 تیم در زیر تور رخ داد که از شدت بالایی برخوردار بود و سبب شد مربی کاله برای پایان دادن به اعتراض بازیکنانش وارد زمین شود؛ همچنین در اثر این درگیری و اعتراض بازیکنان داور به یک بازیکن از هر 2 تیم کارت زرد نشان داد.

* بازیکنان ذخیره و کادر فنی سپاهان در امتیازات پایانی و پس از برتری بر کاله در دست سوم به شدت خوشحالی کردند و وارد زمین شدند.

* امتیازات ابتدایی دست چهارم اما با حواشی بسیار زیادی همراه بود، در ابتدا بازیکنان کاله نسبت به خوشحالی بازیکن سپاهان اعتراض داشتند و در ادامه و با ورود بازیکنان ذخیره به زمین شدت اعتراضات و درگیری‌های لفظی بالا گرفت به حدی که کاری از دست داوران بازی نیز بر نیامد؛ در همین زمان سرمربیان 2 تیم که ابتدا به دنبال آرام کردن بازیکنان تیم خود بودند با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که پای ناظر فدراسیون را به این درگیری باز کرد و با وساطت وی این قائله به پایان رسید.

* داور بازی در پی درگیری‌ها و اعتراضات بازیکنان و مربیان سپاهان و کاله به هر 2 تیم کارت قرمز نشان داد و از همین رو امتیاز 3 بر یک به سود کاله به امتیاز 4 بر 2 به سود این تیم تغییر کرد.

* در اواسط دست چهارم و به دلیل شعار‌هار هواداران سپاهان داور بازی را برای لحظاتی متوقف کرد.

* خوشحالی‌ها و حرکات محمدی‌راد سرمربی سپاهان در دست پنجم و امتیازاتی که طلایی‌پوشان کسب می‌کردند، جالب توجه بود.

* در پایان بازی برخی بازیکنان کاله همچنان به داوری اعتراض داشتند و با وی صحبت می‌کردند.

* هواداران و بازیکنان تیم والیبال سپاهان بعد از کسب این پیروزی تشویق ایسلندی انجام دادند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد