مازندلیگ: سید علی اسد بعد از ظهر امروز در جلسه عفاف و حجاب در جمع فرماندهان حوزه‌های بسیج خواهران این شهرستان، اظهار کرد: حجاب امری ملی، کاری تمام نشدنی و وظیفه‌ای است که همه ملت برای رسیدن به پاکدامنی باید از مسیر آن عبور کنند و دولت به تنهایی نمی‌تواند در آن ورود کند بلکه نیاز به عزم همگانی است.
احداث استخر و فضای ورزشی ویژه بانوان در بابلسر

وی به آموزش و آگاهی‌بخشی خانواده‌ها درباره رعایت حجاب و عفاف در جامعه تأکید کرد و افزود: نیاز است اندیشمندان و نخبگان جامعه راهکار علمی جهت ترویج حجاب و عفاف در جامعه ارائه دهند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه حجاب تنها ویژه خانم‌ها نبوده بلکه آقایان نیز مکلف به رعایت حجاب هستند، گفت: در برخورد با مسأله عفاف و حجاب باید فرهنگ و افکار را اصلاح کرد.

این مسؤول با تأکید به اینکه آنهایی که پایبند به نظام هستند باید هرچه بیشتر در فضای جامعه حضور یابد تا فرصتی برای هنجارشکنان بوجود نیاید، تصریح کرد: مهاجرپذیر بودن شهرستان بابلسر می‌تواند فرصت بزه‌هایی نظیر روزه‌خواری و بد پوششی را بیشتر کند که حضور بسیجیان می‌تواند فضا را تغییر دهد.

اسد با تأکید به اینکه راهکارهای مناسب جهت برخورد با اماکن عرضه لباس‌های نامتعارف بکارگیری شود، اظهار کرد: با عرضه‌کنندگان لباس‌های نامتعارف در شهرستان برخورد جدی‌تری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه از جوانان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در جامعه باید محافظت کرد، افزود: زمانی می‌توانیم جوانان را از هجمه‌های فرهنگی دشمنان دور نگه داریم که با روش‌های مناسب آنها را از واقعیت‌ها آگاه سازیم.

فرماندار بابلسر در پایان به ساخت استخر و فضای ورزشی ویژه بانوان در بابلسر اشاره کرد و گفت: احداث پارک اختصاصی ویژه بانوان از دیگر برنامه‌ها در آینده نزدیک است.
مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد