مازندلیگ - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که درمراسم نکوداشت دهکردی سوپرایز شدم، گفت: من از او درس اخلاق، جوانمردی و تخصص مدیریت فوتبال را یاد گرفتم.
 

 به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در مراسم نکوداشت سیف‌الله دهکردی که امروز، دهم آبان‌ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: از دیدن چنین صحنه‌هایی در این مراسم و حضور این همه پیشکسوت، افراد فرهیخته و مسئولان استان خوزستان سورپرایز شدم. امروز شاهد مراسم بزرگداشت مردی بودیم که فوتبال استان خوزستان به او در تمام عرصه‌ها همچون باشگاه‌داری، هیات‌داری و رده‌های پایه و همچنین زیرساخت‌های فوتبال مدیون است.

وی با بیان این که سیف‌الله دهکردی، نامی فراموش نشدنی برای فوتبال کشور و خوزستان است، گفت: من سال‌ها در ذوب آهن افتخار داشتم در کسوت یک رقیب با او در ارتباط باشم. او یک رقیب شرافتمند بود که تمام مؤلفه‌های اخلاقی و فلسفی فوتبال را خیلی خوب رعایت می‌کرد. تیم فوق‌العاده‌ای که برای فولاد خوزستان درست کرده بود نیز همیشه قابل احترام بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: من فکر می‌کنم این مراسم در شان سیف‌الله دهکردی بود و امیدوارم به عنوان الگویی در سراسر کشور باشد تا آن مدیرانی که برای استان‌هایشان زحمت می‌کشند نیز مورد تقدیر قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: من در بچگی با نام‌هایی چون عبدالرضا برزگری، منصور رشیدی و پرویز دهداری با فوتبال خوزستان و فولاد آشنا شدم. همچنین سیف‌الله دهکردی برای شما یک معلم بود اما برای من هم یک معلم و هم رقیبی بود که نکات بسیاری از او یاد گرفتم. من از او درس اخلاق، جوانمردی، تخصص مدیریت فوتبال را یاد گرفتم.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد