مازندلیگ:رییس هیئت والیبال مازندران از میزبانی این استان از اردوی تیم ملی والیبال ساحلی خبر داد.
میزبانی مازندران از اردوی تیم ملی جوانان والیبال ساحلی

به گزارش پایگاه خبری مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیئت والیبال استان مازندران،سید میلاد تقوی بابیان اینکه تیم ملی والیبال ساحلی جوانان ایران اخیرا در مسابقات آسیایی کشور لائوس جواز حضور در مسابقات جهانی را بدست آورده است،اظهار کرد: تیم ملی والیبال ساحلی جوانان ایران برای حضور قدرتمندانه در مسابقات جهانی از روز شنبه ۲۹ خرداد ماه اردوی آمادگی خود را در شهرستان نور شروع خواهد کرد.

وی با اشاره به حضور یک بازیکن مازندرانی در ترکیب تیم ملی والیبال ساحلی جوانان،گفت:علیرضا آقاجانی از مازندران به همراه محمدرضا حضرت پور،علی شهبازی و سالار غنی دل چهار بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.ِ

رییس هیئت والیبال مازندران تصریح کرد: رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان جهان از پنجم مردادماه به مدت شش روز در کشور قبرس برگزار می شود.

سید میلاد تقوی با اعلام اینکه مازندران در والیبال ساحلی بسیار فعال ظاهر شده است،افزود: اخیرا در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور تیم های مازندرانی توانستند مقام های دوم و سوم را کسب کنند که این نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای مازندران در والیبال ساحلی بوده است.

وی ادامه داد: در سال جاری دو دوره مسابقات در رده های سنی بزرگسالان و نوجوانان برگزار کردیم و بعد از ماه مبارک رمضان مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان استان را برگزار می کنیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد