آغاز فصل جدید لیگ برتر والیبال؛

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر والیبال از امروز با میزبانی کاله از حریف یزدی آغاز می شود.
بازگشت شور و هیجان به آمل/ مصاف خانگی کاله برابر شهداب یزد
به گزارش مازندلیگ،  هفته نخست رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور از عصر امروز با انجام شش بازی در شهرهای مختلف آغاز می شود که در یکی از دیدارهای این هفته ، تیم کاله مازندران از ساعت 17 در سالن پیامبر اعظم آمل میزبان تیم شهداب یزد است.

تیم کاله در این فصل با جذب چند بازیکن خوب و صاحب نام از جمله عادل غلامی، امیرحسین اسفندیار، رضاقراء، ادریس دانشفر و امیرمحمدفلاحت خواه ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوانان را در کنار هم قرار داد تا این فصل، یکی از مدعیان قهرمانی نام بگیرد.

 سرمربی تیم والیبال کاله با اشاره به اینکه تیم کاله از تیم هایی بودکه زودتر از تیم های دیگر تمرین هایش را از اوایل شهریور در آمل آغاز کرد ، گفت: در این مدت، برنامه کامل بدن سازی ، آماده سازی و کار توپی را پشت سر گذاشتیم و به مرز آمادگی برای مسابقات رسیدیم.
بهروز عطایی افزود: با پیش بینی مناسب در برنامه آماده سازی به نظر می رسد شرایطی که به لحاظ بازی های لیگ در این فصل داریم ، مشکلی نخواهیم داشت.
کاله مازندران در فصل گذشته این مسابقات به مقام سوم لیگ برتر والیبال دسته یافت.
تیم کاله در یک دهه حضور در لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور 2 عنوان قهرمانی، یک نایب قهرمانی و یک مقام سومی کسب کرد . این تیم همچنین یک مقام قهرمانی و یک مقام سومی جام باشگاههای آسیا و مقام هشتمی جام باشگاههای جهان را در کارنامه دارد و بعد از تیم پیکان تهران، از پرافتخارترین تیم های والیبال ایران محسوب می شود.

برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال /  چهارشنبه 8 آبان 1398 

شهرداری گنبد - شهرداری ارومیه    ساعت  16:00      

شهروند اراک - پیکان تهران     ساعت  17:00

کاله مازندران - شهداب یزد     ساعت  17:00

سپاهان اصفهان - فولاد سیرجان   ساعت  17:00

شهرداری ورامین- پیام مشهد       ساعت  17:00 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد