هفته دهم لیگ دسته یک

در هفته دهم رقابت های لیگ آزادگان، نیروی زمینی در خانه برابر رایکا قرار خواهد گرفت.
نیروی زمینی - رایکا بابل؛ طلسم نبردن بابلی ها بالاخره شکسته می شود؟
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل؛ نیروی زمینی پس از هفته ها ناکامی، در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده و می توان بحران این تیم را تمام شده تلقی نمود. یاران روانخواه هفته قبل نیز موفق شدند یک امتیاز ارزشمند خارج از خانه را برابر قشقایی به اندوخته های خود بیافزایند.
نیروی زمینی در سه تقابل اخیر خود دو پیروزی و یک تساوی داشته و پنج گل زده در برابر دو گل خورده را ثبت کرده است. شاگردان روانخواه در 9 بازی که تاکنون انجام داده اند، دو پیروزی، دو تساوی و پنج شکست را در کارنامه ثبت کرده اند و با هشت امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارند.
رایکا بابل با شرایط متفاوتی در این بازی به میدان خواهد آمد. حضور ابراهیم محمودی سرپرست خوش نام باشگاه در کنار کادرفنی و همچنین حضور حداکثری هواداران رایکا در بازی فردا، همگی از مزیت‌هایی است که ریکا ها را متفاوت جلوه داده است.
شیران شمال گرچه تاکنون 5 امتیاز را از دست داده‌اند و با کسب 5 امتیاز در رده شانزدهم جدول حضور دارند، اما آنها هم قسم شده‌اند تا بردهای خود را از بازی با نیرو زمینی و در پایتخت استارت بزنند و جهشی چند پله‌ای در جدول رده‌بندی داشته باشند.
پسران بابلی فردا با انگیزه بالایی در زمین حاضر خواهند شد. حضور پرتعداد هواداران بابلی و میزبانی از نیرو زمینی در تهران قطعا آنها را شوکه کرده و ریکا ها را در کسب اولین پیروزی فصل، کمک خواهد کرد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد