هفته نهم لیگ دسته یک

در هفته نهم رقابت های لیگ آزادگان، رایکا بابل در خانه پذیرای علم و ادب تبریز خواهد بود.
مصاف رایکا بابل مقابل قعرنشین در خانه؛ شاگردان مسگر ساروی محکوم به برد
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل؛ رایکا که علیرغم نمایش و عملکرد خوب خود در هفته های گذشته در امر نتیجه گیری بدشانس بوده، هفته قبل در خانه سپیدرود علی‌رغم شایستگی‌های موجود با حساب بدون گل متوقف شد تا همچنان در حسرت کسب اولین پیروزی بماند.
ریکاهای بابلی در هشت دیدار قبل خود به پنج تساوی و سه باخت رسیده اند و با پنج امتیاز جایگاه چهاردهم جدول را در اختیار دارند.
شاید بتوان گفت رایکا در بهترین زمان ممکن به بهترین رقیب ممکن، یعنی علم و ادب بحران زده و قعرنشین خورده، چرا که پسران بابل با پیروزی در این دیدار خانگی نه چندان دشوار برابر تیم بحران زده علم و ادب، نه تنها نخستین برد خود را دشت می کنند، بلکه فاصله خود را نیز با منطقه خطر جدول افزایش می دهند.
علم و ادب هم که طبق معمول شرایط خوبی ندارد و هفته قبل برابر نیروی زمینی با دو گل بازنده شد تا همچنان درگیر بحران باشد. شاگردان بهاء الدین پناهی در سه دیدار اخیر خود به یک تساوی و دو باخت رسیده اند و تنها یک بار موفق به گلزنی شدند.
علم و ادب در هشت دیدار گذشته خود به هفت باخت و تنها یک تساوی رسیده و با عملکرد فاجعه بار خود و کسب تنها یک امتیاز در قعر جدول رده بندی لیگ آزادگان قرار گرفته است.
فردا روز طلسم شکنی است. اولین برد تاریخ باشگاه را به نظاره خواهیم نشست و به عنوان هوادار، در ورزشگاه حاضر می‌شویم تا هوای پسران بابلی را داشته باشیم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد