محمدامین رضایی دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی قائمشهر که از ناحیه کتف مصدوم شده است، تاکید کرد که نیازی به جراحی ندارد.
رضایی: کتفم نیازی به جراحی ندارد/ مشکل نساجی روحی - روانی است
به گزارش مازندلیگ،؛محمدامین رضایی در گفت‌وگویی در ارتباط با مصدومیتش گفت: دو روز قبل از بازی با تراکتور در تمرین از ناحیه کتف مصدوم شدم. بعد از گرفتن عکس چند پزشک به من گفتند که باید جراحی کنم ولی امروز جواب MRI را به ایفمارک بردم و خوشبختانه پزشک به من گفت که کتفم نیاز به جراحی ندارد. فعلا باید ده جلسه فیزیوتراپی کنم تا ببینم شرایط چطور است. مصدومیت من از ناحیه عضله دوسر بازو و تاندون لبروم است ولی پارگی کامل نیست و پزشک هم گفت که کتفم نیاز به جراحی ندارد.

وی در ارتباط با مدت زمان دوری‌اش از میادین فوتبال تاکید کرد: فکر می‌کنم یک ماه از میادین دور باشم، در این چند روز ذهنم درگیر بود ولی خدا را شکر که نیازی به جراحی نیست. تلاش می‌کنم تا خیلی زود به میادین برگردم، امیدوارم نساجی هم نتایج خوبی بگیرد و بازیکنان از حیثیت این تیم دفاع کنند.

رضایی در ارتباط با شکست سنگین نساجی برابر تراکتور تصریح کرد: اصلی‌ترین مشکل نساجی به مسائل روحی و روانی برمی‌گردد و تیم ما با این بازیکنان و کادرفنی باتجربه‌ای که داریم، مشکل فنی ندارد. ما وقتی گل می‌خوریم از لحاظ روحی به هم می‌ریزیم و تیم از هم پاشیده می‌شود، بازیکنان نساجی نیاز به یک ریکاوری روحی و روانی دارند، امیدوارم که در بازی‌های بعدی شرایط بهتر شود و نتایج خوبی بگیریم.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش چهارشنبه 01 آبان 1398-15:33

این باخت به نظر من یک اتفاق فوتبالی بود؛
گل اول تراکتور، هرچند زیبا بود، ولی اتفاقی بود؛ با اینحال شیرازه تیم را به هم زد که البته این یک ایراد بزرگ است.
اگر در نیمه اول بازی دیروز، لااقل یکی از موقعیتهایمون، گل میشد، شاید نتیجه برعکس میشد.
البته از نظر من، 90 دقیقه از بازی با تراکتور، هنوز باقی مونده!! شش ماه صبوری میکنیم!! پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد